FLO turuncu bağcık kampanyasıyla çocukların yüzünü güldürüyor

FLO turuncu bağcık kampanyası kapsamında Kızılay aracılığıyla ilkokul çağına gelmiş ihtiyaç sahibi çocuklara birer çift ayakkabı hediye ediyor.

FLO’nun web sitesinde ve mağazalarında satışa sunulan “turuncu bağcık” ları isteyen herkes satın alabilecek ve ihtiyaç sahibi çocuklara marka, Kızılay iş birliğiyle ayakkabılar gönderecek. Aynı zamanda FLO, elde edilen gelir miktarı kadar bağış yapacak çocuklara. “Çocuklar İçin Birlikte Adım Atalım”  sloganıyla yola çıkan marka “turuncu bağcık” kampanyasıyla sadece büyük şehirlerde değil, tüm Türkiye’den yardımların alınabileceğini söylüyor. Bunun dışında FLO yapacağı bağışla kış aylarında çocukların okula daha mutlu gitmesini sağlamayı hedefliyor. Bu sosyal sorumluluk projesiyle çocuklara umut olan marka, “turuncu bağcık” ile ihtiyaç sahibi çocuklara karşı herkesi adım atmaya davet ediyor.

“Turuncu bağcıklar”  kampanyası, FLO’nun hem web sitesinde hem de mağazalarında 06.11.2018 tarihi ile başladı. Bu kampanya kapsamındaki bağcıklar 5 TL’den satışa sunuluyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.