artwork

Final Four’un kalbinde yer alma şansı

10 sene önce

0

Geçen yıl İstanbul’da yapılan Turkish Airlines Euroleague Final Four için sahadaki ve perde arkasındaki ilginç görüntüleri kask kamerasıyla canlı izleyen ve “basketbolseverlerin sosyal medyadaki gözü” olmayı amaçlayan Eye of the Fan, bu yıl da Londra’da Final Four’u izlemeye ve izletmeye, ayrıca bir şanslı taraftarı ekibinin bir parçası olarak Londra’ya götürmeye hazırlanıyor.

Geçen yıldan farklı olarak bu yıl Eye of the Fan’in yanında “Up Team” adında dört kişilik ekibi olacak. Up Team, maçın ritmini en iyi yansıtan tweet’leri anında pankartlara dönüştürüp, hem O2 Arena’ya hem de maçları televizyondan izleyen milyonlara canlı olarak ulaştıracak. Up Team’in dördüncü üyesi ise Twitter’da belirlenecek.

Şu anda geçen yıla ait özel görüntülerin paylaşıldığı theeyeofthefan.com adresi ise, Final Four yaklaşırken diğer kameraların ulaşamadığı görüntülerin, içeriklerin ve sosyal medya yansımalarının bir araya geldiği bir livestream’e dönüşecek.

Bu ekibin bir parçası olarak Londra’da Final Four’u izlemek ve turnuvanın kalbinde yer almak istiyorsanız, #whoisup etiketiyle Euroleague heyecanınızı anlatan yazı ve fotoğraflarınızı Twitter’a yüklemeniz yeterli. Tweet’lerinizin Final Four maçları sırasında Up Team tarafından Euroleague kameralarına gösterilmesini sağlamak için ise yine aynı etiketle Twitter’da Final Four heyecanına katılabilirsiniz.

 

 

Senin için
Tümünü göster
GroupM Türkiye etkinliği 21 Mart’ta gerçekleşecek

GroupM Türkiye Akıllı Çözümler Platformu: Belirsizlik Döneminde Değişen Tüketici Beklentileri...

‘BlackBerry’ filminden ilk fragman geldi

Ünlü akıllı telefonun yükselişi ve düşüşü hakkındaki biyografi filmi olan...

Campaign Female Frontier Awards 2023 kazananları açıklandı

Yıllık Campaign Female Frontier Ödülleri’nin İngiltere’deki kazananları açıklandı...