Film yıldızları çevre konusuna değiniyor

İngiltere merkezli çevre örgütü ve hayır kurumu The Climate Coalition, üçüncü senesi için hazırladığı Show the love kampanyasında Charles Dance, Miranda Richardson, Jason Isaacs ve David Gyasi gibi başarılı oyuncuları bir araya getiriyor.

The Climate Coalition’ın üç dakikalık reklam filmi Love Song’un yapımcılığını Ridley Scott Associates, yönetmenliğini ise Stuart Rideout üstlendi.

Filmde dört oyuncu, Elbow'un Magnificent (She Says) şarkısı eşliğinde Anthony Anaxagorou tarafından yazılan bir şiiri okuyor.

Film, 10 Şubat itibarı ile Picturehouse Cinemas’da ve sosyal medyada bir hafta boyunca gösterilecek.

Show the love kampanyasının amacı bir kuşak sonrasına kadar hükümeti temiz enerji sağlamaya teşvik etmek. The Climate Coalition’ın dediğine göre de bu tüm gelişmekte olan ülkeler için hayat kurtarıcı olacak.

The Climate Coalition, aralarında WWF UK, Oxfam, Christian Aid, Cafod, National Trust, RSPB ve The WI’ın bulunduğu 130’dan fazla örgütten oluşuyor.

Love Song, Stephen Fry, Dermot O’Leary, Meera Syal, Jarvis Cocker ve Raymond Blanc’in yer aldığı 2015 yılına ait A Simple Love Poem ve geçtiğimiz sene Jeremy Irons ve Maxine Peake’in yer aldığı I Wish For You… reklam filmlerinin devamı.

Künye
Reklamveren The Climate Coalition
Yapım Şirketi Ridley Scott Associates
Yönetmen Stuart Rideout

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.