fastPay, fastBey’in aksiyon filmiyle karşımızda

DenizBank’ın Ocak ayında büyük bir lansman kampanyası ile tanıttığı mobil cüzdanı fastPay için internette bir video yayınlandı.

Para transferinde gönderici ve alıcının DenizBank müşterisi olmasına gerek kalmadan işlem yapabilmesi, sesle para gönderme ve kullanıcıların restoranda kasaya gitmeden direkt mobil uygulamanın içinden ödeme yapabilmesi gibi özelliklere sahip olan uygulama oyuncular arasında Twitter fenomeni @burusvilis‘in de yer aldığı bir video ile tanıtılıyor.

Videodaki karakterleri karanlık sokaklardan bir yere doğru ilerlerken izliyoruz. Gece dövüşlerin yapıldığı karanlık adamlarla dolu bir mekana giren karakterler bir arkadaşlarını fastBey’in elinden para karşılığı kurtarmaya gelmişler.

Son sahnede Power FM’de Power Morning Team’den ve Twitter’da @burusvilis adıyla tanıdığımız Güray Gürsel’e fastBey hiç oralara kadar zahmet etmelerine gerek olmadığını, fastPay ile de ödeme yapabileceklerini açıklıyor. Kampanya #bastanbilseydim etiketiyle destekleniyor.

 

Reklam filmi sosyal medyada Carlberg’in “Carlsberg puts friends to the test” reklam filmine benzerliğiyle konuşulmaya başladı:

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.