Faruk Saraç iletişim faaliyetlerini teslim etti

Faruk Saraç, 34 yıllık moda yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. ‘Sarı Zeybek’, ‘Padişah’ın Esvabı’, ‘Tılsım’ gibi dünya basınına haber olan 200 defileye imza atan Saraç, eğitime yaptığı yatırımlarla da çıtayı yükselti. Bursa ve İstanbul’da moda tasarım meslek yüksek okulu açan Faruk Saraç, iletişim faaliyetlerini Accord İletişim ile beraber yürütecek. Accord İletişim, sektördeki 18 yıllık deneyimiyle müşterilerine iletişime yönelik etkin, yaratıcı fikir ve uygulamalar sunuyor.

Bu Sanatı Yerim’ sloganıyla İstanbul’un ruhunu ve gastronomi zenginliklerini bir araya getiren Food Art Fest de medya ve iletişim faaliyetlerini Accord’a emanet etti. 8-17 Mayıs tarihleri arasında TURYİD (Turizm Restaurant Yatırımcıları ve İşletmecileri Derneği) üyesi 100’e yakın restoranın katılacağı yeme-içme ve sosyalleşme festivalinin sponsorları arasında Coca-Cola ve Unilever Food Solutions gibi global markalar bulunuyor.

Accord İletişim’in iş ortakları arasında IC Holding, ICA, Saran Holding gibi ulusal ve uluslararası arenada lider markalar ile DPİD gibi sektörel dernekler bulunuyor.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.