Farmers Insurance kapsamlı sigorta hizmetini öne çıkarıyor

Farmers Insurance yeni kampanyasında Susam Sokağı kuklalarıyla izleyicileri geçmişe götürürken, Profesör Burke karakterini canlandıran başarılı aktör J. K. Simmons ile küçük bir sürpriz de yapıyor.

İlk bölümü 10 Kasım 1969’da yayınlanan Susam Sokağı, bu yıl 50. yılını dolduracak. Farmers Insurance da bunu fırsat bilerek ‘We Know From Experience’ kampanyasını Susam Sokağı karakterleriyle donatıyor.

Edi, Büdü, Kurabiye Canavarı gibi çocukluğunu 90’larda yaşamış bireylerin yakından tanıdığı Susam Sokağı karakterleri, Profesör Burke ile sigorta hakkındaki ihtiyaçlarını paylaşıyor.

‘Not So Handy Monster’ isimli reklamda Açıkgöz, bir adamın termosifonunu tamir etmeye çalışıyor ancak beklenmedik bir şekilde termosifon, füzeyi andırırcasına havaya uçuyor ve bir otomobilin üzerine iniş yaptığı görülüyor. Profesör ise Büdü’ye sigorta hizmetlerinin aracı da kapsadığını söylüyor.

‘Welcome’da ise Büdü, aynı profesör gibi giyiniyor ve profesör: “Farmers Insurance’ta biz ancak bir, iki şey biliyoruz çünkü sadece o kadar gördük.” diyor ve plastik ördekler için sigortanın mevcudiyetini merak eden Edi tarafından lafı bölünüyor. Ardından Kurabiye Canavarı kareye giriyor ve kırılan kurabiye kavanozlarının da dahil olup olmadığını, odaya uçarak giriş yapan Açıkgöz ise kaza sigortasını soruyor.Künye

Reklamveren: Farmers Insurance Seasame Street Workshop

Ajans: RPA

Yönetmen: Seyi Peter-Thomas, Station Film

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.