Face ID ve Apple Pay ile her şey bir bakış uzağınızda

Apple bir süredir devam eden dans temalı reklamlarına bir yenisini daha ekledi: Face ID ve Apple Pay.

AirPods için yılbaşında çıkardığı reklamda New York sokaklarında karda dans edenler, son iPhone X reklamında Face ID ile bütün kilitleri açan liseli kız ve HomePod için Spike Jonze‘un yönetip FKA twigs‘in dans ettiği reklam filmleri serisine yeni bir reklam eklendi. Yeni filmde bir adam, kalabalık bir pazarda dolaşırken, sadece iPhone X‘ine bakarak her istediğini satın alıyor ve dans etmeye başlıyor. Cihazın Face ID‘sini kullanmanın kolaylığına ışık tutan yeni reklam ‘Fly Market‘in öne çıkardığı hizmet ise Apple Pay.

Kolay ve güvenli

Filmde genç bir adam, sahip olması gereken bir şapkayı gördüğünde arkadaşlarıyla pazarda yürümektedir. Telefonuna bakar, yüzü Face ID tarafından tanınır ve Apple Pay ile ödeme yapar. Film boyunca bu şekilde tüm istediklerini almaya başlar.

Büyülü alışveriş gezisine Vulfpeck‘in ‘Back Pocket‘ şarkısı eşlik eder. Bu reklam filmiyle marka, iPhone X’in özellikleri arasında yer alan Face ID’nin kullanım kolaylığını ve Apple Pay ile daha önce hiç olmadığı kadar güvenli bir şekilde ödeme yapmanın mümkün olduğunu vurguluyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.