Eyüp Sabri Tuncer yeni reklam filminde “mirasını” anlatıyor

Cumhuriyet ile aynı yılda 1923’te kurulan Eyüp Sabri Tuncer Türkiye’nin değerleri ile birlikte geliştirdiği marka mirasının hikayesini yeni reklam filmi ile hatırlatıyor.

Eyüp Sabri Tuncer, Cumhuriyet’in kuruluşundan bu yana aynı tutkuyla geliştirdiği markasının hikayesini yeni reklam filmi ile anlatıyor. Cumhuriyetin kuruluşu ile birlikte herkes “iyi bir iş yapmak için çalıştı ve bu güzel ülkenin neferleri oldular. Eyüp Sabri Tuncer de Ankara Ulus’taki ilk dükkanında yaptığı işin “en iyisi”ni yapmak için yola çıkmış ve bu anlayış markanın köklerini oluşturmuştur. Bitkilerin gizemli dünyasını keşfetmeye başlayarak ilk Türk kolonyasının temellerini atan Eyüp Sabri Tuncer’in, geçmişten günümüze kadar uzanan hikayesi izleyici ile buluşuyor.

Los Angeles merkezli reklam ajansı “I Mean It”in prodüksiyon sürecinde yer aldığı reklam filminin yaratıcı yönetmenliğinde Emrah Yücel yer alıyor. Geçmişten günümüze aile şirketi yapısını koruyan Eyüp Sabri Tuncer markası 3. kuşak ve Yönetim Kurulu Başkanı Engin Tuncer tarafından yönetilmektedir. Pazarlama ve iletişim süreçlerinin yönetiminde ise Pelin Tuncer, pazarlama direktörü olarak görev yapmaktadır.

Künye
Reklamveren: Eyüp Sabri Tuncer
Reklamveren Yetkilisi: Pelin Tuncer
Reklam Ajansı: I Mean It Creative
Müşteri Direktörü: İpek Çelikkalp
Yaratıcı Yönetmen: Emrah Yücel
Metin: Erdem Yücel ve Birhan Gizligöz
Görüntü Yönetmen: Alper Nakri ve Renat But
Kurgu: Arca Çoruh
Müzik: MatGri / Hasan ve Işıl Özsüt

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.