Excel PRİDA Ödülleri’ne sponsor oldu

Excel Prida Ödülleri‘nin ikinci yılında da sponsor oldu. Excel, bu desteğiyle sektöre yenilikçi projeler kazandırmayı hedefliyor.

İletişim danışmanlığı ve Halkla İlişkiler sektöründe yer alan Excel İletişim ve Algı Yönetimi, İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan PRİDA Ödülleri’nin sponsorları arasında yerini aldı. İletişim danışmanlığı alanında yeni projelerin üretilmesini teşvik etmek amacıyla düzenlenen PRİDA Ödülleri, 6 ana başlık ve 35 kategoride yapılacak değerlendirmelerin ardından yılın öne çıkan, sürdürülebilir ve çarpıcı kampanyalarını seçecek. 10 – 24 Aralık’ta yapılacak yarışmanın kazananları, 23 Ocak 2019’da düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak.

Excel İletişim ve Algı Yönetimi CEO’su Burçak Taşkın Yurdakul, mesleklerine olan tutkulu ve yenilikçi yaklaşımlarıyla iletişim yönetimi konusunda da katma değer yaratmaya çalıştıklarını söyledi ve şöyle devam etti: “Ulusal ve uluslararası pek çok ödüle sahip bir şirket olarak, sektörümüzün itibarı ve dünyada geldiği yeni konumuyla örtüşen örnekler oluşturmanın ödül almaktan çok daha önemli olduğunu düşünüyoruz. PR’ın her şeyden önce bir fikir ve özgün içerik sunan bir kanal olması gerektiğini her zaman savunduk, savunmaya da devam edeceğiz. Bu yaklaşım, günümüz dünyasında farklılaşmanın da tek yolu. Excel, iş ortaklarına olduğu kadar sektöre karşı da sorumluluk üstlenen ve masaya özgün fikirler getiren bir iletişim ve algı yönetimi şirketi. Ülkemizde bütünsel bakışlı, farklı ve ilham verici çalışmalar üretilebilmesi ve stratejik yaratıcılığın sektörümüzde hak ettiği itibarı kazanması adına ödüllerin sektörümüz için de çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Umarız PRİDA ile pek çok iyi fikirle tanışacağız ve yenileri için de yol açacağız.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.