Evian, Kenzo şişesiyle modayı takip ediyor

Londra kökenli sosyal medya ajansı We Are Social, Evian için Instagram üzerinden bir yarışma başlattı. Yarışma, özellikle Instagram’da sıklıkla paylaşılan kıyafet fotoğraflarına, Evian’ın yeni Kenzo tasarımı şişelerini aksesuar olarak entegre etmeye dayanıyor. Bu sayede bu yeni tasarıma dair farkındalık yaratılması amaçlanıyor.

We Are Social’ın Müşteri Direktörü Raphael Turner, outfit çalışmalarının kıyafet modasına dair çalışmalarda çok fazla kullanıldığını ve bu nedenle Evian Kenzo şişelerinin bu çalışmaların bir parçası haline getirilmeye çalışıldığını belirtti. Turner’a göre Evian Kenzo yalnızca bir içecek olmanının ötesinde modaya dair bir yenilik.

İngiltere, Amerika, Fransa ve Almanya’da hayata geçirilen, Instagram üzerinden yürütülen, ‘Outfit  Grid’ adını taşıyan yarışmada insanların kendi stillerine göre birleştirdikleri kıyafetlerin arasında Evian Kenzo’yu da kullanarak bu fotoğrafları sosyal medyada paylaşmaları bekleniyor. Yarışma aynı zamanda Twitter üzerinden de #celebratefashion hashtag’iyle destekleniyor.

22 Aralık’a kadar sürecek olan ve günlük olarak kazananların seçileceği yarışmanın desteklenmesi için We Are Social, Evian’ın Twitter, Facebook ve Pinterest hesapları üzerinden paylaşımlar yapacak ve insanları yarışmaya katılmaları için Instagram hesabına yönlendirecek.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.