artwork

Eurobest Yılın Reklamvereni: Volvo Trucks

9 sene önce

0

Bu yıl 3 Aralık’ta Helsinki’de gerçekleştirilecek olan Eurobest festivalinin Yılın Reklamvereni ödülünün sahibinin Volvo Trucks olduğu açıklandı.

Yılın Reklamvereni ödülü, Avrupa dışında doğan, ürünleri için yaptıkları ilham verici yenilikçi pazarlamayla kendilerini gösteren ve ajansları tarafından üretilen yaratıcı işi benimseyen ve cesaretlendiren reklamverenlere armağan ediliyor.

‘Live Test Series’ çalışmalarıyla Eurobest 2013 ve Cannes Lions 2014’te tüm ödülleri kapan Volvo Trucks, bu başarısının sonucunda yılın reklamvereni ödülüne de layık görüldü. Marka Eurobest 2013’te iki büyük ödül, bir altın, iki gümüş ve iki bronz heykelcik kazanmış ve Cannes Lions’ta da İsveçli marka, ikisi büyük ödül olmak üzere toplam 19 ödülün sahibi olmuştu.

Volvo Trucks Pazarlama İletişimi Başkan Yardımcısı Lars Terling ödülle ilgili, “Dört yıl önce Volvo Trucks, kreatif açıdan daha cesur olmak için yeni bir iletişim stratejisi geliştirdi. Yılın Reklamvereni ödülüne layık görülmek de markaların kreatif açıdan cesur olarak neler başarabileceğinin bir kanıtı oldu” yorumunu yaptı.

Yılın Reklamvereni ödülü, 3 Aralık 2014’te Helsinki’de gerçekleştirilecek Eurobest ödül töreni sırasında Lars Terling’e teslim edilecek.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Walmart Alışveriş Deneyimini Yapay Zeka İle Geliştiriyor

Walmart Alışveriş Deneyimini Yükseltmek İçin Üretken Yapay Zekadan Yararlanıyor...

Yepyeni bir medya planlama ve satın alma ajansı: “STAFF”

“STAFF” medya planlama ve satın almaya yepyeni bir soluk getiriyor…...

Mullenlowe İstanbul’da Üst Düzey Atama

O. Nadir Aydın, ajanstaki görevine Executive Creative Director olarak devam...