artwork

Eurobest jüri başkanları açıklandı

8 sene önce

0

Avrupalı Yaratıcılık Festivali Eurobest, yaratıcı iletişimi ödüllendirmek için Aralık ayında Helsinki’de buluşacak 10 jüri başkanını açıkladı: Anna Qvennerstedt, Ami Dror, Ami Hasan, Bruno StucchiChantal Rickards, Kelly Walsh, Laura Gregory, Mark Holden, Remi Babinet, Rob Reilly

Lions Festivalleri CEO’su Philip Thomas bu yılın jüri başkanlarınıçok yetenekli bireylerden oluşan dinamik bir karışım” olarak niteledi ve “Bu isimler bölgedeki yaratıcı iletişimin en önemli örneklerini belirleyecekler. Yeni yetenekler, çığır açan fikirler ve yaratıcılığı bulmak için çıktığımız keşif gezisinde bizimle çalışmalarından memnunuz” diye konuştu.

Eurobest jüri başkanlarının yorumları ise şöyle:

 

Film, Basın ve Baskı & Poster Kraft  Jüri Başkanı | Entegre Jüri Başkanı

Rob Reilly

McCann Worldgroup Global Kreatif Yönetim Kurulu Başkanı

“ABD’den gelince, daha çok arka bahçende ne olduğuna odaklanmaya meyilli oluyorsun. Bölgedeki ülkelerin kültür ve yaratıcılık farklılıklarını görebileceğim için heyecanlıyım.”

 

 

Dijital ve Mobil Jüri Başkanı

Anna Qvennerstedt

Forsman & Bodenfors Yaratıcı Kıdemli Ortak, Yönetim Kurulu Başkanı, İsveç

“Bazı önyargıların ve fikirlerin değişmesini, yeni arkadaşlar edinmeyi ve bol bol gülmeyi umut ediyorum.”

 

 

 

İnovasyon Jüri Başkanı

Ami Dror

Zaitoun Ventures Yönetici Ortağı, İsrail

“Benim için Eurobest heyecanlı bir keşif gezisine çıkmak gibi… Jüri başkanı olarak, Avrupa’nın en son inovasyonlarını, girişimlerini, yükselen yıldızlarını ve çığır açan teknolojilerini keşfetmek için sabırsızlanıyorum.”

 

 

Doğrudan ve Promosyon & Aktivasyon Jüri Başkanı

Ami Hasan

hasan & partners Yönetim Kurulu Başkanı, Finlandiya

“Birçok işin komik olmasını umuyorum. Aralık karanlık bir ay ve daha şimdiden Finlandiya’da en çok satan 3 reçetli ilacın 2’si antidepresanlar.”

 

 

Tasarım Jüri Başkanı

Bruno Stucchi

Dinamomilano Sahibi / Stratejik ve Tasarım Direktörü, İtalya

“Güçlü etik bileşenlere sahip mükemmel işler görmeyi umuyorum. Sadece ‘iyi’ fikirler değil, insanların hayatlarında pozitif etkisi olan tasarımlar…”

 

 

Markalı İçerik & Eğlence Jüri Başkanı

Chantal Rickards

MEC EMEA  Programlama & Markalı İçerik Şefi

“Helsinki’deki Eurobest bana, içerik yoluyla en iyi Avrupalı hikaye anlatıcılığını değerlendirme imkanı sunacak ve daha iyi bir zamana denk gelemezdi. Son yıllarda  The Killing, The Bridge, The Girl with the Dragon Tattoo ve Borgen’i çok beğendik ve bu Nordik senaryo yazarlığına olan artan ilginin bu yılın Markalı İçerik kategorisine de yansıyacağını bekliyorum.”

 

 

PR Jüri Başkanı

Kelly Walsh

MSL Group Chief Strategy Officer

“Halkla ilişkilerde çalışmak için daha heyecanlı bir zaman hiç olmadı. Reklamcılık, PR ve dijital pazarlama arasındaki çizgiler gittikçe bulanıklaşırken ve izleyici kitleleri parçalanırken, Avrupa’nın her yanındaki en iyi ajansların ve markaların iletişime olan yaklaşımlarını nasıl geliştirdiklerini keşfetmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.”

Film Kraft Jüri Başkanı

Laura Gregory

Great Guns Kurucusu / CEO, İngiltere

“Canavar gibi bir seneydi ve bir sonraki yenilikler için beni hep hazırda ve aç tuttu. Benim için Eurobest bu enerjiyi beslemenin en iyi yeri. Avrupa yaratılığını keşfetmek için sabırsızlanıyorum.”

 

Medya Jüri Başkanı

Mark Holden

PHD Worldwide Strateji & Planlama Direktörü, Global

“Ödül törenleri ilhama ihtiyacı olan reklam insanları için, beyinlerini başkalarının düşünceleri ve fikirleriyle besleyebilecekleri aşevleri gibidir.”

 

 

Outdoor and Radyo Jüri Başkanı

Remi Babinet

BETC Global Yönetim Kurulu Başkanı ve Kreatif Direktör, Fransa

“Çok iyi fikirler ve outdoor ve radyo kategorilerindeki mükemmel zanaati görmeyi ve işin en iyilerle çok güzel tartışmalar yapmayı dört gözle bekliyorum.”

 

1-3 Aralık tarihlerinde gerçekleşen Eurobest’de, katılımcılara ilham vermek amacıyla interaktif içerik temalı 3 gün geçirilecek. Avrupa’ya yaratıcılıklarını birbirlerine gösterme fırsatı sunan ödüller de Festival’e paralel olarak seçiliyor ve dağıtılıyor. Detaylı bilgi için Eurobest’in websitesi incelenebilir.

 

Senin için
Tümünü göster
Sony’ye yeni CEO

Sony Grup Başkanı Yoşida Keniçiro’nun görevinden ayrılacağı açıklandı...

İz İletişim’in yeni küresel markası bp Türkiye

Sektörünün güçlü markası bp Türkiye, yeni dönem iletişim çalışmalarını İz...