artwork

Etkinlik ve eğlence sektöründe pazarlama eğitimi başlıyor

11 sene önce

0

boogy the event company, 20. yılını geride bıraktığı etkinlik ve eğlence sektöründe sahip olduğu deneyimle, sektörde temel mesleki eğitim standartlarının oluşturulmasına destek olmak ve gençlere yönelik uzun dönemli interaktif bir eğitim platformu oluşturmak amacı ile boogy akademi’yi kurdu. boogy akademi’nin ilk uzun dönemli projesi, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) stratejik işbirliği ile gerçekleştirilen “Etkinlik ve Eğlence Sektöründe Pazarlama Yönetimi” sertifika programı, 3 Kasım’da başlıyor.

Güz 2012 dönemi Etkinlik ve Eğlence Sektöründe Pazarlama Yönetimi sertifika programı 03 Kasım – 22 Aralık 2012 tarihleri arasında 8 hafta boyunca her Cumartesi günü, saat 10:00 – 18:00 arasında BÜYEM binasındaki eğitim salonunda gerçekleştirilecek.

Programdaki derslerin içeriği, sertifika akademik koordinatörü Turizm İşletmeciliği Bölümü Ögretim Görevlisi Dr.Özen Kırant Yozcu ve boogy akademi eğitim koordinatörü Sedef Sapanlı Akkor desteği ile hazırlandı.  boogy yöneticileri, BÜYEM akademisyenleri, THEPARTNERS, Krombera ve Embriyo yöneticileri tarafından verilecek derslerde, etkinlik ve eğlence sektörü profesyonellerinden oluşan misafir konuşmacıların katılımıyla söyleşiler de gerçekleştirilecek.

Sertifika programına katılmaya hak kazanan öğrencilerin boogy akademi tarafından sunulan %80 burs haricinde kalan katkı payı bedeli, 500 TL + KDV olacak. Her dönem 20 kişinin alınacağı Sertifika Programı’na üniversite 3. veya 4. sınıfına devam eden öğrencilerle birlikte 2010 ve 2011 yeni mezunları başvurabiliyor.

Program hakkında detaylı bilgi boogyakademi.com’dan edinilebilir.