Erikli, “Kalpten Bir Teşekkür” ediyor

Erikli, tüketicileriyle yarım asra dayanan birlikteliğini “Kalpten Bir Teşekkür” sloganlı yeni reklam kampanyasıyla kutluyor. Şarkıcı Göksel’in rol aldığı reklam filminde Erikli, markayı “Türkiye’nin en beğenilen suyu” yapan tüketicilerine teşekkür ediyor. Göksel, reklam filminde ilk kez Nil Burak’ın 1977 yılında söylediği “Birisine birisine” isimli nostaljik şarkıyı Erikli için “Teşekkürler teşekkürler” uyarlamasıyla seslendiriyor.

Yaratıcı fikri ve konsept tasarımı ALICE BBDO’ya ait reklam filminin çekimleri Antalya’da yapıldı. Reklam filminin yönetmenliğini Paulo Henriques üstlendi. Reklam filminde şarkıcı Göksel’e Uludağ’ın sakinleri eşlik etti.

Erikli Marka Müdürü Duygu Özşahin reklam filmiyle ilgili şunları ifade etti: “Erikli, Türkiye ambalajlı su sektörünün lider markası olmanın yanı sıra KALDER’in Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi sonuçlarına göre Türkiye’nin en beğenilen su markası unvanını da taşıyor. Elbette liderlik çok güzel bir vasıf ama bizi asıl mutlu eden tüketicilerimizle kurduğumuz bağ, bize duyulan güven ve en çok tercih edilen marka olmak. Misyonumuz her zaman Uludağ’ın zirvesinden gelen, doğanın iyilik ve canlılığını Erikli aracılığıyla müşterilerimize taşımaktı. Kalpten Bir Teşekkür kampanyamız da lezzetini bizimle paylaşan Uludağ’a ve bizi en beğenilen su markası yapan tüketicilerimize duyduğumuz şükrandan doğdu.”

Reklam filminde yer alan sanatçı Göksel şunları ifade etti: “Türkiye’nin en beğenilen su markası Erikli ile aynı platformda buluşmak ve insanlara su içmeyi hatırlatmak, özendirmek benim de içime çok sinen bir çalışma oldu Filmimizdeki doğa, hayvanlar, insanların birlikteliği ve neşesi eminim benim gibi herkesin hoşuna gidecek ve herkesi iyi hissettirecek. Doğanın iyiliği ve canlılığını bizlere sunan Erikli bunu reklam filmine de çok iyi yansıttı. ‘Kalpten bir teşekkür’ ifadesinin Erikli sayesinde dilimizde daha çok yer etmesini umuyorum.”

Künye

Reklamveren: Erikli

Reklamveren yetkilileri: Begüm Ersoy, Duygu Özşahin

Reklam Ajansı: ALICE BBDO

Kreatif Direktör: Derya Tambay

Yaratıcı Ekip: Ali Burak Erkan, Cem Öztürk

Stratejik Planlama: Onur Erdoğan, Beliz Top

Marka Ekibi: Maria Demir, Itır Karabulut, Melih Mermutlu

Ajans Prodüktörü: Umut Tangör, Oben Özyakalı

Yapım şirketi: Istanbuldogz

Yönetmen: Paulo Henriques

Aranjman: Alper Erinç

Vokal: Göksel Demirpençe

Fotoğraf&Retouch: Rpresenter – Carioca

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.