Erdal Beşikçioğlu Fiat reklamında oynadı

Tofaş’ın seri üretimine ve satışına başladığı otomobil projesinin ilk ürünü olan kompakt sedan modeli Fiat Egea’nın reklam filmi, 6 Kasım Cuma akşamından itibaren yayınlanmaya başlıyor. Reklam filminde Fiat Egea‘nın direksiyonuna ise oyuncu Erdal Beşikçioğlu geçiyor.

Fiat Pazarlama Müdürü Özgür Süslü, “Ezber bozan sedan Fiat Egea, ezberleri bozan ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu üzerinden müşterilerimizle buluşacak. Reklam kampanyamızın yüzü Erdal Beşikçioğlu’nun Fiat Egea’nın güçlü ve iddialı bir şekilde pazara girmesinde çok etkili olacağını düşünüyoruz” açıklamasını yaptı.

Leo Burnett İstanbul tarafından hazırlanan reklam filmi, İstanbul’un farklı lokasyonlarında üç günde çekildi ve yönetmenliğini ünlü Avusturyalı yönetmen ikilisi Rad-Ish üstlendi. Fiat Egea reklam kampanyası, televizyon filmi dışında, basın, açık hava, radyo, sinema, internet gibi birçok farklı mecrayı kapsıyor.

Reklam Filmi:

Künye

Reklamveren: Fiat

Reklamveren Temsilcisi: Özgür Süslü, Melike Güleli, Aslı Başağa, Efe Şekerci

Reklam Ajansı: Leo Burnett İstanbul

Kreatif Direktörler: Oktar Akın, Emrah Akay

Kreatif Ekip: Cenk Öztunalı, Evren Dinler, Aysu Erenuluğ, Emir Yavuz, Mert Merdim, Sedat Potur, Meriç Tilki

Ajans Başkan Yardımcısı: Roda Sezer

Müşteri İlişkileri: Elif Azaklı Alaz, Sıla Çavuşoğlu

Ajans Prodüktörü: Sevinç Metuçin Öktem, Canan Polat

Stratejik Planlama: İsmail Seval, Bengü Çimendağ

Yönetmen: Rad-Ish

Yapım Şirketi: Dinamo İstanbul

 

Bunları da beğenebilirsin
1 yorum
  1. fatih sonlu diyor

    Tebrik ederim çoksa ve etkili reklam çok ama çok güzel reklam hakkaten reklam bitene kadar kanal değiştiremiyorumffiyati tebrik ediyorum mmm inanıyorum bureklam fiat in en sade en güzel reklamı olmustebrikler buarada çoksa tar iddaliyim bureklamla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.