Enpara.com’u “Kıllanan Adam” anlatıyor

Finansbank tarafından Türkiye’de ilk kez hayata geçirilen ve temel bankacılık hizmetlerini, fiziksel şubeleri kullanmaksızın sadece dijital kanallar üzerinden sunan dijital bankacılık hizmeti Enpara.com kuruluşunun ikinci yılında yeni bir karakterle karşımızda.

Ahmet Yılmaz’ın geçmişte Leman dergisinde yayınlanan efsane tiplemesi “Kıllanan Adam” karakteriyle hazırlanan yeni reklam kampanyasında, Enpara.com’da hesap işletim, EFT ve havale ücretlerinin alınmaması, Çözüm Merkezi’nde müşteri temsilcisine 30 saniye içinde bağlanılması, her miktar paraya her zaman yüksek faiz verilmesi eğlenceli bir dille anlatılıyor.

Hizmete girdiği Ekim 2012’den bu yana 150 bin müşteriye ve 3,5 milyar TL mevduat hacmine ulaşan Enpara.com’un Direktörü Elsa Pekmez Atan, “İlk yılımızda büyük bir başarıya ulaştık. Bizim için ulaştığımız rakamlardan çok daha önemli olan sayısız müşteri teşekkürü alan Enpara.com’un, yüzde 99.7 oranında müşteri memnuniyeti yakalamasıdır.” diyor.

Kıllanan Adam Geri Dönüyor

 

Kıllanan Adam Plazada

Künye

Reklamveren: Finansbank Enpara.com

Reklam Ajansı: Rabarba

Reklamveren Yetkilileri: Ebru Günal Majoo, Ayşegül Sınar

Yaratıcı Ekip: Ozan Yurtsever, Pemra Ataç Açıktan, Ufuk Işık, Aslı Filis, Öznur Sönmez Bilgiç, Deniz Yükselci, Ömer Elver

Müşteri İlişkileri: Birçim Akfırat, Pınar Yazıcıoğlu

Stratejik Planlama: Oğuz Savaşan

Ajans Prodüktörü: Saadet Bektaş

Medya Ajansı: People

Yapım Evi: Anima

Yönetmen: Durul Taylan, Yağmur Taylan

Post Prodüksiyon: Anima

Müzik: Nil İşleri

Vokal: Nil Karaibrahimgil

Mecra: Tv, Sinema, Outdoor, Dijital

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.