Site icon Campaign Türkiye

En iyi beş kadın snowboardcu The North Face reklam filminde buluştu

Kadınlar için, kadınlar tarafından tasarlanan The North Face’in yeni Freeride koleksiyonu “Team Kit” yeni reklam filmiyle en iyi beş kadın snowboardcuyu bir araya getirdi.

Kendi çizgilerini kendileri çizen kadınlardan ilham alan yeni koleksiyon, en iyi beş kadın snowboardcusu Jess Kimura ve Leanne Pelosi, Mary Rand, Amanda Hankison ve Marion Haert tarafından hazırlandı.

Kış sporlarının önde gelen 5 kadın sporcusunun imza niteliğindeki serbest stil oyun bazlıkları, spor alanındaki hünerleri ve tasarım için net fikirleri yeni koleksiyona hem işlev hem de stil açısından ilham verdi.

Team Kit koleksiyonu çıkarılabilir pudra etek ve ayarlanabilir bib-waist dahil olmak üzere freeride’a odaklanmış ek unsurlarla birlikte gelir. Kadınlar için özel kesim uzun powder chasing soğuk günlerde ekstra rahatlık sağlar. Koleksiyon koyu mor, turuncu ve mavi renk kombinasyonlarıyla benzersiz ve canlı bir
görünüme sahip. Göze çarpan tasarım, ekstra dayanıklı dirsek pedleri ve havalandırma için
bacak fermuarları gibi akıllı eklere sahiptir.

Koleksiyon lansmanı, FACETS isimli filmin galasıyla kutlandı. Beş kadın snowboardcunun nasıl bir araya geldiğini, motivasyonlarının ve güçlerinin kaynaklarını anlatan ve takım olmayı kutlayan film de yayınlandı.

Exit mobile version