Emirates yeni reklam kampanyası ile sınırları zorluyor

Emirates yeni reklam kampanyası ile seyahat severlere “Fly Better” diyor.

Havayolu firması, yeni reklam kampanyası ile sınırları zorluyor. Türkçe’de “Daha İyisiyle Uçun” anlamına gelen “Fly Better” söylemi ile hizmetlerini bir başka boyuta çıkaran Emirates, yolcu taleplerini karşılama konusunda yaptıklarını gösteriyor.

Markanın yeni kampanyası, şirketin ödüllü uçak içi eğlence sistemi olan ice ve birçok başka hizmetini ortaya koyuyor. Popüler müzikal ‘The Greatest Showman’ın’ da yönetmenliğini yapmış olan Michael Gracey tarafından çekilen reklam filmi, izleyenleri, bir kabin ekibi üyesinin enerjik bir dansçıya dönüşerek, ice üzerindeki çeşitlilik taşıyan ve üstün nitelikli içerikleri temsil edecek şekilde, Bollywood danslarından Hip Hop dansına kadar farklı danslara geçiş yaptığı fantastik bir yolculuğa çıkarıyor. Film, Emirates’in ticari markasına yapılan bir gönderme ile sona eriyor.

Emirates’in yoğun küresel destinasyonlar ağına yönelik ikinci bir reklam filmi de aynı zamanda gösterime girecek. Kampanya, şirket içerisinde, Emirates’in Marka Bölümü Yöneticisi Richard Billington tarafından geliştirildi. Her iki reklam filmi de Emirates’in başlıca pazarları olan İngiltere, Fransa, Almanya ve ABD’de gösterime sunulacak.

Künye:

Reklamveren Emirates
Reklam Ajansı Emirates kurum içi ekibi
Yönetmen Michael Gracey

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.