Elon Musk tweetledi, video oyun şirketinin hisseleri yüzde 4 arttı

Japon video oyun yapım şirketi Bandai Namco’nun hisseleri, Elon Musk’un bir tweet atmasının ardından % 4 oranında yükseldi. Musk, 42 ​​milyon takipçisiyle paylaştığı tweet’inde, “Hey sen… Evet Kraliçe… Başaracaksın!” yazdı.

Bandai Namco hisselerinin Çarşamba işlemlerinde% 4 artması için Elon Musk’tan bir salı akşamı tweet’i aldı. “Hey sen… Evet Kraliçe… Başaracaksın!” Musk, 42 ​​milyon takipçisine birkaç kalp emojisi eşliğinde bir tweet attı.

Musk’ın tweetine Namco’nun Idolmaster serisinden bir karakter içeren görsel eşlik etti.

Idolmaster ilk olarak 2005 yılında bir arcade oyunu olarak piyasaya sürüldü ve o zamandan beri video oyun konsollarına, cep telefonlarına, bir animasyon serisine ve oyuncaklara geçiş yaptı.

Çarşamba sabahı itibarıyla 420.000’den fazla beğeni toplayan Musk’ın tweet’indeki Idolmaster karakteri ise Sachiko Koshimizu.

Musk’ın Salı gecesi tweet’i, ilk kez bir tweet’in belirsiz bir hisse senedi yükselişi göndermesi değildi. Geçen hafta Musk, özel mesajlaşma platformuna atıfta bulunan “Use Signal” adlı tweet’in ardından, kafası karışan yatırımcılar, Signal Advance adlı bir hisse senedini üç günlük bir süre içinde% 11.708’e kadar yükseltti.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.