artwork

Elçin Sangu Boyner için kamera karşısında

7 sene önce

0

Boyner, son dönemin en popüler yıldızı Elçin Sangu’nun rol aldığı yeni reklam filmi için iddialı bir çalışmaya imza attı. 120 kişilik film ekibinin çalıştığı, 150’ye yakın figüranın rol aldığı reklam filmi çekimleri İstanbul’un popüler semtleri Galata, Karaköy ve Maçka’da gerçekleşti. Filmin çekimleri, 3 gün sürdü.

Boyner, yeni sezona keyifli bir reklam filmiyle giriyor. Boyner’in yeni sezondaki reklam yüzü son dönemin en popüler oyuncularından Elçin Sangu oldu. Elçin Sangu’nun rol aldığı ve şarkı da söylediği reklam filmi, eğlenceli görüntüleri ve dev kamera arkası ekibiyle dikkat çekiyor.

Filmde ünlü oyuncu Elçin Sangu, Boyner’den aldığı şık ve güzel kıyafetleriyle caddede yürümektedir. Onu bu kadar şık gören kadınlar, yaptıkları işleri bırakarak Elçin’in geçtiği her yerde ona hayran ve kıskanç gözlerle bakakalırlar ve Perhaps Perhaps Perhaps şarkısı eşliğinde içten içe, üzerindekiler #NerdenNerdenNerden diye sorarlar. Kadınların kendisine bakışlarından sordukları soruyu anlayan Elçin Sangu, kadınlara aynı şarkıyla cevabını verir: Boyner, Boyner, Boyner.

Künye:

Reklamveren BOYNER

Reklamveren Yetkilisi Burcu Körpeağaç, Özlem Dağ

Reklam Ajansı TBWA\ISTANBUL

CCO İlkay Gürpınar

Kreatif Direktör Zeynep Karakaşoğlu

Yaratıcı Ekip Levent Yalgın, Esma Erdoğan, Ece Aktürk, Tolga Şahin, Bilgin Aydın

Marka Ekibi Sinan Bilsel

CSO Toygun Yılmazer

Stratejik Planlama Tuğyan Çelik

Stratejik Planlama Ekibi Ceren Şehitoğlu, Can Değerli

Prodüksiyon Ekibi Ceyda Kayaçetin, Pelin Güneş, Melis İnceoğlu

Prodüksiyon Şirketi Depo Film

Yönetmen Gönenç Uyanık

Müzik Jingle Jackson

Kullanılan Mecralar TV, outdoor, basın, dijitalradyo

Medya Planlama Zoom İletişim