Site icon Campaign Türkiye

Ela Quality Resort Belek’e uluslararası ödül

Ela Quality Resort Belek, Uluslararası İstanbul Turizm Filmleri Festivali’nde ‘Turizm Reklam Kampanyası’ kategorisinde, ‘En İyi Otel Reklam Filmi’ ödülüne layık görüldü. Reklam filmi ayrıca, Uluslararası Turizm Filmleri Festivali kapsamında 20 ülkede düzenlenecek festivallerde yarışarak, Türkiye’yi tanıtacak.

İstanbul Film Production (IFP) tarafından çekilen ve yönetmenliğini Serdar Işık’ın yaptığı film, sinema ve akademi dünyasından isimlerin oluşturduğu ve başkanlığını Serdar Akar’ın yaptığı festival jürisi tarafından değerlendirildi.

Uluslararası İstanbul Turizm Filmleri Festivali, CIFFT Federasyonu tarafından 20 ülkede düzenlenen Uluslararası Turizm Filmleri Festivali’nin Türkiye’deki organizasyonu olarak gerçekleştiriliyor.

Ela Quality Resort Belek, geçtiğimiz dönemde de Coral Travel tarafından düzenlenen Starway World Best Hotels 2016 ödüllerinde “En Başarılı 100 Otel” listesine ve turizm dünyasında söz sahibi olan TUI Travel’in misafirlerinin oyları ile “TUI Top Quality 2015” listesine girmişti. Ela Quality Resort Belek, ayrıca HolidayCheck’in “En Çok Tavsiye Edilen Oteller”, Top Hotels’in “Hizmette Mükemmellik” ve Tripadvisor’ın “2015 Mükemmeliyet Ödülü”nün de sahibi oldu.

 


 

Künye:

Yönetmen Serdar Işık
Prodüksiyon IFP İstanbul Film Production
Görüntü Yönetmeni Jerome Lift
İkinci Yönetmen Hakan Kemiksiz
Reklam Ajansı/Ajans Başkanı Republica ADV – Murat Patavi

 

Exit mobile version