Ekici ile peynir aşkıyla dolu bir “Sevgililer Günü”

Ekici, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı dijital kampanya ile peynir sevdalılarını bu önemli günlerinde de yalnız bırakmıyor. Oyuncu Engin Günaydın’ın seslendirmesini üstlendiği ve Ekici’nin sevilen peynirlerinin yer aldığı 3 farklı film yayınlayan Ekici, Sevgililer Günü’nde peynirin yiyeceklerle olan aşkını kutluyor.

Yarım asırlık deneyimiyle en kaliteli sütlerden sadece peynir üreten Ekici, peynir aşkı ile Sevgililer Günü’nü harmanlayarak sıcacık bir dijital kampanyaya imza attı. Ekici, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı 3 adet kampanya filmi ile peynir aşıklarının özel anlarında her zaman yanlarında olduğu mesajını verdi.

Filmlerde Ekici Lokum Kıvamında Beyaz Peynir, Ekici Süzme Peynir ve Ekici Taze Kaşar Peynir, farklı lezzetlerle aşkı kutlamak için bir araya geldi. Kampanya filmlerinin seslendirmesini ise ünlü oyuncu Engin Günaydın üstlendi.

Eğlenceli filmler, ‘Bu sevgililer gününde mutfak alev alacak, bu sevgililer gününde gece biraz uzun sürecek, bu sevgililer gününde üstümüze hafif şeyler alacağız’ konseptleri ile izleyenlerin yüzünde kocaman bir gülümseme bırakırken içleri de ısıtmayı hedefliyor.

Sevgililer Günü kampanya filmleri 11 Şubat’ta Ekici’nin sosyal medya hesaplarında #peyniraşkına hashtag’i ile peynir aşıklarıyla buluştu.KAMPANYA KÜNYESİ: 

Reklamveren: EKİCİ PEYNİR

Reklamveren Temsilcileri: Elçin Ekici Öztürk, Ceren Çalışkan

Marka Danışmanı: Kerem Ayırtman

Reklam Ajansı: K A R P A T Independent Advertising Agency

Ajans Başkanı: Karpat Polat

Genel Müdür: Melda Tarlan

Kreatif Direktörler: Oktar Akın, Tolga Akyüz

Kreatif Ekip Lideri: Müge Özalpay

Kreatif Ekip: Ferhat Çelik, Fatih Karagül, Besime Duman, Merve Özdemir, Gülhan Kaçar

Müşteri İlişkileri Direktörü: Ayşegül Dinç

Prodüksiyon: SHORTCUT

Yönetmen: Ahmet Tozar

Müzik: Jingle House

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.