Site icon Campaign Türkiye

Etkinliklerin deneyimli ismi Efe Çakar’dan yeni bir marka: Nova Events

Kurumsal etkinlik alanındaki 23 yıllık deneyimini yepyeni bir markayla buluşturmak için hazırlıklarını tamamlayan Efe Çakar yeni markası Nova Events ile hizmet verecek.

Tasarım, teknoloji ve iletişimde benzersiz olanı gerçekleştirme hedefiyle sektöre merhaba diyen Nova Events, yurt içi ve yurt dışını kapsayan kurumsal toplantı, kongreler, ürün lansmanları, teşvik gezileri (incentive) ve özel etkinlikler ile prodüksiyon alanlarında hizmet verecek.

Nova Events, son yıllarda etkinlik sektörünün ritmini belirleyen ve kurumsal markaların güvenilir iş ortağı olan 15 kişilik deneyimli ve yaratıcı bir ekiple yola çıktı. Efe Çakar ve Mehmet Ali Kun ortaklığıyla kurulan Nova Events, her bir etkinlik deneyimini uçtan uca tasarlarken sınırsızlık fikrinden ilham alan ekibiyle müşterileri için unutulmaz anlar yaratmayı hedefliyor.

Efe Çakar etkinlik yönetimini bir adım ileri taşıyor

Kendi sınırlarını zorlayarak sürekli gelişim anlayışıyla hareket eden Çakar, iş hayatı boyunca farklı kurumsal kimlikler altında; Coca-Cola, Turkcell, Demirdöküm, Shell, Mercedes, HDI Sigorta, Mey İçki, Bayer, Axa Sigorta, Nutricia ve Samsung gibi uluslararası firmalarla önemli iş birliklerine imza attı. Özellikle Coca-Cola için düzenlenen ve toplam bin 250 kişinin katılığı iş ortakları projesi prodüksiyon ve içerik olarak sektörde ses getiren işlerden biri oldu. Demirdöküm için Volkswagen Arena’da bayi toplantısı ve HDI Sigorta’nın her yıl yapılan acenteler toplantısı gibi büyük etkinlikleri yöneten Çakar, deneyimsel ve bütçesel olarak yüksek ölçekli bir iş olan Shell’in Arjantin – Brezilya Projesi’nin etkinlik yönetimini üstlendi. Çakar, ayrıca Turkcell için geçtiğimiz yıllarda birçok büyük projenin etkinlik yönetimini başarıyla gerçekleştirdi.

Exit mobile version