Site icon Campaign Türkiye

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu’nun yeni iç iletişim danışmanı

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, Communication Partner ile iç iletişim danışmanlığı anlaşması yaptı.

     

VitrA, Artema, Engers, Villeroy&Boch, Burgbad ve İntema Mutfak markalarını bünyesinde buluşturan Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, banyo ve karo ürünleri toplamında Türkiye’de pazar liderliğini elinde bulunduruyor. Yaklaşık 6.500 çalışana sahip grup,  Türkiye’de 6; Almanya, Fransa ve Rusya’da 10 tesiste üretim yapıyor.

Danışmanlık ve uygulama hizmetlerini ‘PR’, ‘marketing’, ‘değişim yönetimi ve iç iletişim’ başlıklarında toplayan Communication Partner, hızın büyük önem kazandığı çağımızda kendi bünyesinde kurduğu tasarım departmanı ile ‘çizgi altı görsel tasarım’ hizmetleri de sunuyor. Communication Partner Grup, markaların iletişim ortağı olma misyonunu, bünyesindeki sosyal medya şirketi Sosyal İşler ve etkinlik planlama, yönetimi şirketi Bosphorus Event ile tamamlıyor.

Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği (ICCO) Türkiye temsilcisi İletişim Danımanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) üyesi olan Communication Partner’ın müşteri portföyünde; Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu’nun yanısıra Anadolu Efes, Çayeli Bakır İşletmeleri, Ekici Peynir, Mustafa Nevzat İlaç, MÜMSAD, Orhan Holding, Pakpen, ProjeBeyaz, Randstad, TOFAŞ, TÜRKONFED, Yünsa gibi iş dünyasının önde gelen grup ve kurumları yer alıyor.

 

 

Exit mobile version