Dünyanın sonu geldiğinde anneniz ararsa bir Kit Kat yiyin

Bazen şartlar zorlaşır. Her şey üstünüze gelmeye başlar. Büyük kararlar vermeniz gerekir. Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de önemli telefon gelir. Endişelenmeyin. Dünyanın sonu geldiğinde anneniz ararsa bir Kit Kat yiyin.

Kit Kat yıllardır devam ettiği “Bir mola ver” kampanyasına gerilimi iyice artırarak devam ediyor. JWT Sao Paulo tarafından hayata geçirilen reklam filminde dünyanın sonunu getirecek saldırı, hayal edilenden daha gerilimli bir hale getiriliyor.

Kırmızı telefonla gerilim artıyor

Şimdiye kadar pek çok macera ve bilim kurgu filminde uzaylıların dünyayı yok etme senaryolarını izledik. Kit Kat reklam filmi de benzer bir senaryoyla, askeri üs benzeri bir mekanda, büyük kararların arifesinde şekilleniyor. Generaller toplanmış, uzaylılar tarafından ele geçirilen şehirler izleniyor, bir sonraki adım tartışılıyor. O sırada kırmızı telefon çalıyor.

KitKat – Red Phone – Long Version – Dir. Rodrigo Saavedra from Landia Brasil on Vimeo.

Önemli bir toplantının ortasında annenizin aramasından ve internete nasıl bağlanacağını sormasından daha gerilimli ne olabilir ki?

Hollywood filmi stilinde çekilmiş reklamın kreatif direktörlüğünü Roberto Vilhena üstlenirken, yönetmen koltuğunda Rodrigo Saavedra oturuyor. Görüntü yönetmenliği ise Charly Ritter’a ait.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.