Doritos’tan 1 milyon dolar ödüllü yarışma

Doritos, tüm dünya televizyonlarında yayınlanacak yeni reklam filminin yaratıcısına 1 milyon dolar kazanmaya çağırıyor. Geçtiğimiz yıl Türkiye’den de yüksek sayıda katılımcının yarıştığı “Doritos Crash the Super Bowl”un bu yıl seçilecek şanlısını 1 milyon dolar ödülün yanı sıra Warner Bros. Pictures, DC Entertainment ve ünlü yönetmen Zack Snyder ile kariyer fırsatları bekliyor.

Katılımcıların 15 Kasım 2015 tarihine kadar videolarını yükleyerek başvuracağı yarışmada finale kalacak 3 yarışmacının filmleri Ocak 2016 tarihinde  internet üzerinden oylamaya açılacak. Doritos’un web sitesinden oylamaya açılacak filmler arasından en çok oyu alarak 7 Şubat 2016 tarihinde CBS televizyon kanalında Super Bowl 50 sırasında yayınlanacak olan filmin yaratıcısı, 1 milyon dolar ödülün yanı sıra “Dawn of the Dead” (“Ölülerin Şafağı”), “300” “Watchmen”, “Man of Steel” (“Çelik Adam”) ve önümüzdeki günlerde gösterime girecek olan “Batman v. Superman: Dawn of Justice” (“Batman v Superman: Adaletin Şafağı”) gibi ünlü aksiyon filmlerinin yönetmeni Zack Snyder ile iş birliği yapma şansı yakalayacak.

Finalistlerin her biri Super Bowl 50‘ye katılmak üzere Kaliforniya’ya davet edilerek ve oyunu özel süitten izleyecek. Yarışma tarihinde ilk defa tüm finalistlere nakit ödüllere ilaveten hayatlarını değiştiren kariyer fırsatları sunulacak. Diğer iki finalistin her biri 100 bin dolar ödülünün yanı sıra gelecekte düzenlenecek Doritos projelerinde yer alma fırsatı elde edecek.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.