Doritos ve Just Eat güçlerini birleştirdi

Doritos ve Just Eat, taraftarların UEFA Women’s Euro 2022 Fan Festival’da kutlama yapmasına yardımcı oluyor. Etkinlik 31 Temmuz’a kadar Trafalgar Meydanı’nda gerçekleşecek.

Londra Fan Festival 23 Temmuz’da başladı ve turnuvanın final günü olan 31 Temmuz’da son bulacak.

Doritos, Just Eat, Lego, Volkswagen ve Visa, hayranların etkinlikte kutlama yapmasına yardımcı olan markalardan bazıları; her işletme bazı etkileşimli aktivasyonlar sergiliyor. Just Eat’in standı, futbol hayranlarını canlı turuncu oturma odasının rahatlığında kendi hareketli çekimlerine katılmaya davet ediyor.

Taraftarlara eğlenceli bir fotoğraf fırsatı sunuluyor; kendilerine doğru gelen bir futbol topuna tekme atmaya çalışırken Just Eat kanepesinin üstüne tırmanmaları ve aşağıdaki mindere düşmeleri talimatı verildi. Katılımcılar ayrıca bez çantalar ve piknik örtülerinden final biletlerine kadar çeşitli ödüller kazanabilirler.

Ziyaretçiler ayrıca Doritos standına girebilir ve burada günde sadece yedi adet olmak üzere sipariş üzerine sınırlı üretim bir futbol forması kazanmak için yarışmaya katılabilirler.

Tüm taraftarların yapması gereken, en iyi yaptıkları şeyi yapmak; en iyi tezahüratlarını, gol sevincini veya stadyum dalgasını anlatan bir video kaydetmek.

Taraftarlar, daha sonra benzersiz bir t-shirt kazanmak için yarışmaya katılabiliyorlar (videoyu sosyal medyada paylaşarak).

Just Eat ve Doritos stantları, deneyimsel ajans TRO ve spor ve eğlence ajansı Fuse tarafından yapıldı.

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan

Kaynak: Campaign UK

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.