Doritos natcho peyniriyle şimdi daha acı

Doritos natcho peynirini eklediği yeni atıştırmalık ürünü için çektiği reklam filminde Lionel Richie ve Chance the Rapper kamera karşısına geçti.

Doritos, iki ünlü şarkıcı Lionel Richie ve Chance the Rapper’i bir araya getirdi. Lionel Richie’nin popüler parçası ‘Hello’nun remiksini dinlediğimiz reklam filminde, Chance the Rapper’ı piyano karşısında elinde Doritos yerken görüyoruz. Cipsi ısırmasıyla kendini büyük bir sahnede bulan Chance the Rapper, Lionel Richie ile buluşuyor ve düet başlıyor. Reklam filmi Goodby Silverstein & Partners imzası taşıyor.

Frito-Lay Kuzey Amerika pazarlama direktörü Leslie Vesper: “Doritos Flamin ‘Hot Nacho, hayranlarına orijinal nacho peynirinin tadını veren, acılı ve eşsiz bir lezzet. Yeni yılda atıştırmalık lezzet çeşitlerimizi renklendirmek için en popüler lezzetlerimizden ikisini bir araya getirdiğimiz için heyecanlıyız.” açıklamasında bulundu.

Doritos Jurassic World II kampanyası ile MMA Smarties 2018’den iki altın, iki gümüş ve bir bronz ödüle layık görülmüştü.

Künye

Reklamveren: Doritos

Reklam ajansı: Goodby Silverstein & Partners

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.