Doritos “Kızlar mı Erkekler mi” yarışmasını başlatıyor

Doritos, sevenlerinden yeni şeklini, tadını ve ismini belirlemelerini istiyor ve toplam 1 milyon TL değerinde ödül verecek olan “Kızlar mı Erkekler mi” yarışmasını başlatıyor. Temmuz ayının sonuna kadar sürecek olan ve Doritos’un yeni şeklinin ve tadının belirleneceği yarışma toplam 3 etaptan oluşacak.

Birinci etapta kızlar ve erkekler kendilerini temsil edecek ürünler için şekil önerilerini göndererek yarışmaya katılabilecekler. Onursal başkanlığını Doritos Akademi Rektörü Huysuz Virjin’in yapacağı jürinin yaratıcılık, markaya uygunluk ve uygulanabilirlik kriterlerine göre seçeceği hem kız hem de erkek taraflarının şekillerinin yaratıcıları tam 100’er bin TL’lik ödülün sahibi olacaklar.

Yarışmanın ikinci etabında da ilk etapta belirlenen şekiller için tat alternatifleri bulmak için yarışacak olan kızlar ve erkeklerin kazananları, yine jüri oyları sonucu, bu kez 150’şer bin liralık ödülün sahibi olacaklar.

Üçüncü ve son etapta ise kızlar ve erkekler kategorilerinde finale kalan şekli ve tadı belirlenmiş 2 ürün için tüm Türkiye, Doritos paketlerinden çıkacak şifreli kuponlar ile kızların mı yoksa erkeklerin mi yanında olduklarını seçecek. Ve dilerse Türkiye’nin cipsine isim koyacak. Doritos paketlerinden çıkacak şifreli kuponlardan alan bir Doritos sever de tam 500 bin TL’lik sürpriz bir ödülün sahibi olacak.

Sevenleri tarafından şekli, tadı ve ismi belirlenmiş olan yepyeni Doritos’lar Temmuz ayında raflardaki yerini alacak.

Doritos “Kızlar mı Erkekler mi” hakkındaki tüm detaylı bilgiye www.doritosakademi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.