“Döner perküsyon” ustaları KasapDöner’de

Döner markası KasapDöner, yeni reklamında sıra dışı bir işe imza atarak perküsyon sanatçısı Gencer Savaş ve Onedio.com'un yönetmeni Tuğrul Uğur ile çalıştı.

Hazırlık organizasyonları Decibel Organizasyon tarafından gerçekleştirilen ve KasapDöner Beşiktaş şubesinde toplam 24 saatlik bir çalışmayla çekilen reklam filminde Genel Müdür Bahar Özürün’den şube çalışanlarına kadar tüm ekip yer aldı. Çekim öncesinde reklam filminde rol alacak olan ekibe Gencer Savaş tarafından bir atölye çalışması ile perküsyon eğitimi verildi. Çekim sırasında KasapDöner Beşiktaş şubesindeki mutfak eşyaları, hatta pişen etler bile perküsyon enstrümanı olarak kullanıldı.

Yeni reklam filmi ile ilgili olarak konuşan Global Restoran Yatırımları A.Ş. Genel Müdürü Bahar Özürün, yeni reklam filmi için biraz yaratıcı, eğlenceli ve sıra dışı bir şeyler yapmak istediklerini belirterek, "Bu süreçte özveriyle çalışan tüm ekibimize teşekkür ederim. Bu alanda bundan sonraki hedefimiz ise tüm KasapDöner şubelerindeki personele Gencer Savaş tarafından perküsyon eğitimi verilmesi ve bize özgü ritmlerin şubelerimizde personelimiz ve misafirlerimiz tarafından çalınması olacak. Bundaki amacımız ise hem personelimizin motivasyonunun artırılması, hem de gelen misafirlerimizin güzel vakit geçirmesi. Reklam filmimizi bu projemizin müjdecisi olarak nitelendirebiliriz.” dedi.

Künye:

Reklamveren KasapDöner
Reklam Ajansı Decibel Organizasyon
Yönetmen Tuğrul Uğur
Özgün Müzik Gencer Savaş
Oyuncular KasapDöner çalışanları

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.