Domino’s Pizza’nın korkutan virali “Gece Acı-kanlar”

Domino’s Pizza saat 02:00’a kadar süren gece servisine yönelik hazırladığı Türkiye’nin ilk korku viral kampanyasını tüketicilerin beğenisine sundu.

Domino’s Pizza’nın dijital reklam ajansı Karbonat tarafından hazırlanan “Gece Acı-Kanlar” gece aniden bastıran açlığını dindirmek için yollara düşen bir gencin yaşadıklarını eğlenceli, bir o kadar da korkutucu öğelerle anlatıyor. Domino’s Pizza’dan sipariş vermek yerine gece şansını sokaklarda deneyen kahramanın başına video boyunca çeşitli talihsizlikler geliyor ve sonunda büyük bir sürprizle karşılaşıyor.

Youtube’un Annotations özelliğinden yararlanılarak kullanıcılara hikayeye interaktif olarak katılım imkanı da veren kampanyanın; Domino’s Pizza’nın Alem Shake, Tandır Boys, Karnıaçlar vb. projelerinden sonra en dikkat çekici virallerinden birisi olması bekleniyor.

Kampanya ile eş zamanlı olarak Domino’s Pizza “Gece Acıkanlar” menüsünü de tüketicilerinin beğenisine sunuyor. Gece Acıkanlar menüsünde “Orta Boy İnce Hamur Karışık Pizza + Çikolatalı Sufle + 1 litre Coca Cola” gece 22:00’den sonraki siparişlerde 4 TL indirimle sadece 19,99 TL’ye pizza severlerle buluşuyor.

Künye

Reklamveren: Domino’s Pizza

Reklamveren Yetkilileri: Ayça Mutluer Bayraktar, İnan Güzelgün, Merve Şenyürek

Ajans: Karbonat

Yaratıcı Yönetmen: Cenk Gümüşcüoğlu

Yaratıcı Ekip: Varol Döken, Metehen Korkmazel, Ziya Levent Aybay

Müşteri İlişkileri: Zeynep Manguoğlu

Dijital Proje Yönetimi: Serkan Mutlu

Sosyal Medya Yönetimi: İpek Tığlı, Hazal Avcı

Prodüksiyon Şirketi: Kolor

Yönetmen: Çağıl Bocut

Görüntü Yönetmeni: Orçun Özkılınç

Yönetmen Asistanı: Panagiotis Charamis

Sanat Yönetmeni: Kübra Erişir

PR Ajansı: Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.