Doğuş Çay soruyor: En güzel çay nerede içilir?

Doğuş Çay, “En Güzel Çay Nerede İçilir” projesi ile Türk kültürünün vazgeçilmez bir parçası olan çay ile Türkiye’nin en güzel manzaralarını bir araya getiriyor.
Galata

 

Türkiye’nin benzersiz güzelliklerinin milli içeceğimiz çay ile buluştuğu bu interaktif projede Türkiye’nin en güzel köşelerinde çay keyfi yapan sosyal medya kullanıcılarının paylaştığı fotoğraflar “En Güzel Çay Nerede İçilir” web sitesinde ve Instagram sayfasında buluşuyor.

Gönüllü turizm elçisi olarak projeye katılan sosyal medya kullanıcıları, Türkiye’nin güzel köşelerinde çay keyfi yaparken çektikleri manzara fotoğrafları ile Doğuş Çay‘ın projesine destek oluyor.

1 yıl sonunda özel bir sergi

Türkiye’nin her köşesinden gelen manzara fotoğraflarını bir araya getiren “En Güzel Çay Nerede İçilir” projesi, bir yılın sonunda dönüşeceği özel sergi ile sanatseverlerle buluşacak. Farklı dokudaki şehirlere, doğal cennetlere, UNESCO Kültür ve Dünya Miras Listesi’nde bulunan eserlere sahip olan Türkiye’nin kültür ve tarihi mirasının farkındalığını ortaya çıkaracak sergi, Türkiye’nin tanıtımına da katkıda bulunacak.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.