artwork

Doğrudan Pazarlama Ödülleri 11. kez sahipleriyle buluştu

4 sene önce

0

DPİD’in her yıl düzenlediği Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nin 11.’si, 9 Nisan 2019 tarihinde yapılan ödül töreniyle sahiplerini buldu.

2018 yılında hayata geçen projelerin değerlendirildiği Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde, 24 kategoride 72 proje ödüle layık görüldü.

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD)’in bu sene “ÖDÜLLÜK HAREKET” konsepti ile düzenlediği Doğrudan Pazarlama Ödülleri, 9 Nisan Salı günü Yasemin Altuğ ve Okan Bayülgen’in sunumuyla Dada Salon Kabarett’de gerçekleşen özel bir geceyle sahiplerini buldu. Ana Jüri başkanlığını DPİD Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Yaşar Şeki’nin (CEO Event) üstlendiği, Genç Jüri başkanlığını DPİD Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Türe’nin (Elli5 Event) üstlendiği Ana Jüri ve Genç Jüri tarafından değerlendirilen projelerin 73’ü geceden ödülle ayrıldı.

DPİD üyesi olan veya olmayan doğrudan pazarlama çatısında hizmet veren dijital ajanslar, etkinlik ajansları, halkla ilişkiler ajansları, reklam ve medya ajanslarının başvurduğu Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde katılımcılar, toplam 24 kategoride başvuru yaptı. Jüri ayrıca başvuran işler arasından En Cesur Müşteri ve Genç Jüri ödüllerini belirledi. Bu yıl Genç Jüri birincilik ödülünü “Doğa İçin Geri Dönen Mutluluk” projesiyle Kromozom ve İnegöl Alışveriş Merkezi kazanırken, “En Cesur Müşteri” özel kategori ödülü ise Eczacıbaşı’na verildi.

Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nin basın destekçileri arasında Ajans Press, Bigumigu, Brandmap, Campaign Türkiye, Marketing Türkiye, MediaCat, Pazarlama Türkiye; hizmet destekçileri arasında ise Bluechip, Lobby, Dada Salon Kabarett, ONS, Decibel, İltek, Arena, PRE Prodüksiyon, Ritim Arena, Eddra, Lina Flowers, Snapmate, Hilton, Tanı, Elli5 Event, Eksen, Photoxı, Smooth Management ve Havaş İstanbul gibi firmalar yer aldı.