Doğa Rutkay Kamal, Cif için ilk kez ailesiyle birlikte kamera karşısına geçti

Doğa Rutkay Kamal ve Kerimcan Kamal çifti, ikiz çocukları Piraye ve Rutkay Kerim ile ilk kez birlikte kamera karşısında geçti. Çift ve çocukları marka yüzü oldukları Cif’in yeni reklam filmlerinde rol aldı.

Cif, Türkiye’nin en sevilen çiftlerinden Doğa Rutkay ve Kerimcan Kamal’ın çocukları Piraye ve Rutkay Kerim ile ilk kez kamera karşısına geçtiği reklam filmleriyle ekranlara geliyor.

COVID-19 kuralları çerçevesinde üç günde çekilen ve Cif’in portföyündeki farklı ürünlerle ilgili keyifli hikayeler anlatan reklam filmlerinin yönetmen koltuğunda Ali Taner Baltacı yer alıyor. 

Doğa Rutkay Kamal ve Kerimcan Kamal’ın yer aldığı reklam filmlerinden ilki, Türkiye’de bir ilk olan ve Cif Power & Shine spreyler’in 10 kat konsantre hali, çevre dostu Cif Ultra Serum için çekildi. Cif Ultra Serum reklam filmi, TV ve dijital ortamlarda yayınlanıyor. 

Doğa Rutkay Kamal, yeni reklam filmi için“Kerimcan ve 2,5 yaşındaki evlatlarımızla ilk defa kamera karşısına geçmek ve mesleğimin bir parçasını ailemle paylaşmak çok kıymetli. Reklam filmleri, tamamen bizim hayatımızı yansıtan filmler oldu. Temizlik yapmak bizim hayatımızın içinde olan ve ailecek birbirimize destek olarak yaptığımız bir şey.  Çocuklarla evde tüm bu çekimlerin provasını yaptık. Çocuklar sette bizi hiç zorlamadı. Biz çok eğlendik, umarım izleyiciler de sever.” dedi. 

Kerimcan Kamal iseDoğa ile daha önce birlikte katıldığımız söyleşiler, etkinlikler olmuştu ancak ilk defa ailecek böyle bir projenin içinde olmak bizi çok mutlu etti. Hayatı paylaştığımız gibi temizlik konusunda da paylaşımcı bir çift olduğumuz için reklam filmi çekimlerimiz çok iyi geçti. Doğa, bana, Piraye’ye ve Rutkay Kerim’e her zaman olduğu gibi destek oldu ve ortaya çok güzel bir iş çıktı.” dedi.

Künye:

Reklamveren: Cif        

Reklamveren Yetkilisi: Mine Mavi, Natali Kasap, Burcu Ok, Yaşar Kalvo     

Reklam Ajansı: Mullenlowe İstanbul

Yönetici Kreatif Direktör: Berkay Özay

Sanat Yönetmeni: Sedef Karakaş

Reklam Yazarı: Şeyma Keklik

Ajans Prodüktörü: Hülya Toptaş

Stratejik Planlama: Alper Çetik

Müşteri Grubu: Ceyda Coşkun, Merve Günay Goldenberg ,Gizem Dörtler, Bükem Özmen

Yapım Şirketi: 25 Film

Prodüktörler: Dilek Keser Kacargil, Fırat Parlak ; Koray Şahin      

Yönetmen: Ali Taner Baltacı

Görüntü Yönetmeni: Gürol Beşer

Prodüksiyon Sanat Yönetmeni: Tuncay Özcan

Styling: Fulya Halilciklioğlu

Makyaj: Melis İlkkılıç

Editör:  Alican Özker

Post Prodüksiyon Şirketi: İmaj

Müzisyen: Sertaç Özgümüş

Medya Planlama:Mindshare

PR Ajans: Sobraz İletişim.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.