Diriliş Ertuğrul, sosyal medyada yine zirvedeydi

Somera sosyal medya verilerine göre Diriliş Ertuğrul dizisi, yayınlandığı ilk günden itibaren sosyal medyada birinciliği hiçbir yapıma kaptırmıyor.

Diriliş Ertuğrul, söz paylaşan kişilere vereceği sürpriz hediye kampanyasıyla çok fazla konuşulmuş görünüyor. Diziden replikleri ve ünlü sözlerin paylaşıldığı dizide hem Osmanlı Devleti’ni iyi yansıttığına dair yorumlarla hem de dini öğelerin ağır basmasıyla sosyal medayda kendine geniş bir yer bularak, günün en çok konuşulan yapımı olmayı başardı (Somera Rating:38,66).

Kara Para Aşk, yine merakla izlenen bir bölümle izleyicilerin karşısına çıktı. Bu bölümde, Metin’in Bahar’ı kaçırması ve İpek karakterinin diziye katılması çok konuşulmuş. Ancak olaya şaşırıp üzülmektense, daha çok Bahar’ın aslında memnun oluşu ve yakında öleceği üzerine konuşmalar olmuş. Beklenen şarkının gelmesi ile birlikte beğeni mesajları görünüyor. Şarkı çok sevilip çift ile uyumlu bulunmuş görünüyor. Tüm bunların yaşandığı bölüm, 7,32 Somera rating ile günün en çok konuşulan 2.yapımı.

Fatih Portakal ile Ana Haber, kişilerin sorunlarını paylaşığı bir mecra olmaya devam ediyor. Program, 7,24 somera rating ile günün en çok konuşulan 3.yapımı oldu.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.