Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı başlıyor

Akademik dünya ile sektör arasında köprü kurmak, sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak insan kaynağını yetiştirmek amacıyla başlatılan “IAB Türkiye – Kadir Has Üniversitesi Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı” yeniden başlıyor.

“2. Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı” 23 Mart’ta başlayacak ve 10 haftalık bir program ile 1 Haziran’da sona erecek.

Katılımcılara dijital pazarlama iletişimi konusunda bilgi ve deneyim kazandırmayı amaçlayan programda, her biri konularında uzman eğitmenler tarafından şu konular işlenecek:

Türkiye’de Dijital Medya Sektörüne Genel Bakış, Dijital Medya Planlaması, Display Reklamcılık, Online Video ve Ingame Advertising, Mobil, Sosyal Medya Tüketici ve Pazarlama Deneyimi, Performans Pazarlaması, Dijital Kampanya Stratejisi.

IAB Türkiye, katılımcılara dijital dünyanın önde gelen kuruluşlarından oluşan üyeleri sayesinde katılımcılara staj ve networking imkânı da sunacak. Dersler,  23 Mart – 1 Haziran döneminde her cumartesi 10:00 – 17:00 saatleri arasında Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde yapılacak.

Sertifika programına katılım bedeli 2800 TL olarak belirlendi. IAB üyelerine % 25 ve Kadir Has Üniversitesi mezunlarına % 20 indirim uygulanırken, aynı kuruluştan 1 ile 3 kişi arasındaki katılım için %15 indirim yapılacak. Katılımcılara taksitli ödeme imkânı da sunuluyor.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.