Dijital ajans Isobar, Türkiye ofisini açtı

Global dijital pazarlama ajansı Isobar, dünya çapında devam eden büyümesinin bir parçası olarak Türkiye ofisini açtı. Böylece, Isobar dünya genelinde hizmet kapsamını 37 ülke ve 54 ofise çıkartmış oldu. Isobar Türkiye son yıllarda dijital pazarlamada önemli bir büyüme yaşayan Türkiye pazarında yerel uzmanlık sunmayı hedefliyor.

Akif Yılmaz, Kamil Özkan, Zafer Özçelik, İlker Pamukçuoğlu

Isobar Türkiye internet ve sosyal medya kullanımının hızla geliştiği Türkiye dijital pazarında, 14 kişilik çekirdek kadrosuyla faaliyete geçerek adidas, Chevrolet, Disney, Marks&Spencer, Marvel, Media Markt, Panasonic, Pınar, Soyak, Turkcell ve YKM gibi markalara hizmet vermeye başladı. Isobar Türkiye’nin yönetici kadrosu ise şöyle şekillendi: Aegis Media Türkiye CDO’su Zafer Özçelik genel müdür, Kamil Özkan müşteri ilişkileri direktörü, Akif Yılmaz kreatif direktör, İlker Pamukçuoğlu ise operasyonlardan sorumlu direktör görevlerini aldılar.

Isobar Türkiye’nin açılmasıyla ilgili Aegis Media ve Isobar yöneticileri görüşlerini şöyle dile getirdiler:

Mark Cranmer, Isobar Global CEO

“Yılda yüzde 30 oranında büyüyen dinamik dijital bir pazara sahip olan Türkiye ile ajansımızın sınırlarını genişletmek bize büyük heyecan veriyor. Isobar Türkiye’ye liderlik yapacak, dijital alanda öncü ve muhteşem bir ekibimiz olduğu için çok şanslıyız. Grubumuzda ve pazarda başarılı bir geçmişe sahip ekibimize güveniyoruz ve eminiz ki Zafer, Akif, Kamil ve İlker marka vizyonumuzu ve tutkumuzu yansıtacak, enerji dolu bir Isobar yaratacak.”

Hartmut Riester, Aegis Media Türkiye, Romanya & Bulgaristan CEO

“Türkiye pazarında devam eden güçlü büyüme beklentilerimiz göz önüne alındığında, müşterilerimize tam hizmet sunmak ve yaratıcı dijital işler üretmek üzere İstanbul’da Isobar’ı  kurmuş olmaktan çok mutluyuz. Dentsu Aegis Network’teki kaynaklarımız, Aegis Media markalarımız (Carat, Vizeum, Posterscope, iProspect) ve Isobar ekibindeki dijital yeteneklerimizin kombinasyonu sayesinde geleceğin dijital dünyasındaki zorluklara karşı mükemmel bir şekilde donatılmış olacağız.”

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.