artwork

DHL ‘tıklamaya devam et’ diyor

2 sene önce

0

Perakendecilerin ve DHL kuryelerinin pandemi sırasında “tıklamalara nasıl ayak uydurduğunu” anlatan film, 180 Amsterdam imzası taşıyor.

Küresel salgının bir kurtarıcısı varsa, o da e-ticarettir. Gerçekten de 2020’nin COVID-19 döneminde e-ticaret dünyası, insanların tamamen çevrim içi alışverişe bağımlı olmasıyla, yalnızca üç ayda 10 yıllık bir büyüme gördü.

Bu benzeri görülmemiş büyüme, DHL’in ‘Keep Up With the Clicks’ (Tıklamaya Devam Et) filmi ile oldukça iyi yansıtıldı – 180 Amsterdam çıkardığı işte kurye hizmetinin çevrim içi müşterilere sunduğu basitliği ve esnekliği yakaladı. DHL’in kesintisiz e-ticaret akışına övgü niteliğindeki global film, Aktör Tom Hollander tarafından seslendirildi. Reklam, doksanların ortalarındaki ilk web sitesi arayüzlerinden günümüzün esnek teslimatlı mobil satın alımlarına kadar izleyiciye rehberlik ediyor.

DHL Express CEO’su John Pearson: “Salgın dijitalleşmeyi o kadar ileri götürdü ki, sadece birkaç ayda neredeyse on yıllık gelişim katettik. Mevcut çevrim içi mağazalar büyüdü ve aynı zamanda şirketler ilk kez çevrim içi perakendeciliğe girdi. Son kampanyamız, lojistik uzmanları olarak şirketlerin büyümeye ayak uydurmasına ve bundan mümkün olan en iyi şekilde faydalanmasına nasıl yardımcı olduğumuzu gösteriyor.” dedi.

Künye

Reklamveren: DHL

Ajans: 180 Amsterdam

Senin için
Tümünü göster
iPhone’un çekim kalitesi Hintli film yönetmenini etkiledi

Apple, Hindistan’da yaratılan ilk “iPhone’la çekilen”, 30 dakikalık Bollywood tarzı...

Purina, Felix ve Robbie Williams’ı bir araya getirdi

Purina’nın heyecanlı kedisi Felix ve Robbie Williams’ı bir araya getiren proje kapsamında ünlü...

Babanız elektrikli otomobil alırsa…

Kevin Bacon ve kızı, eğlenceli Hyundai Ioniq 6 reklamı için...