DFS Lego karakterlerine en konforlu mobilyaları sunuyor

Mobilya perakendecisi DFS, kış satış kampanyası için The Lego Movie 2 ile anlaştı. DFS Lego karakterlerini yeni reklamında ağırladı.

DFS Lego karakterlerine en konforlu mobilyaları sunuyor-campaigntr

Krow ajansı tarafından yaratılan çalışma, gişe rekorları kıran Warner Bros animasyon karakterleri ile başlıyor: Lego Batman, Sweet Mayhem, Unikitty, Benny, Lucy ve Emmet. Tüm bu karakterler iki katlı bir kanepeye sığmaya çalışıyor ancak fazlasıyla rahatsız oluyorlar ve sonunda kanepe dağılıyor. Dürbünüyle DFS’nin binasına zoom yapan Emmet, diğer tüm Lego karakterlerini toplar ve kendilerine daha rahat bir kanepe bulmak için perakende mağazasının yolunu tutar. Onların bu konfor arayışı, DFS mağazasında kendileri için en iyi kanepeyi bulmalarını sağlar, hatta Batman kendine göre havalı siyah bir yatar koltuk bulup anında oturur. Reklamın sonunda dış ses: “Herkes DFS’Dde konforu bulabilir.” diyor.

Reklam yalnızca 11 hafta boyunca yayında kalacak.

DFS pazarlama direktörü Nick Ashworth: “DFS ve Lego markalarının ikisi de, aileleri bir araya getirmek gibi bir vaadi üstleniyor. Bizim için bu, konforun yaşattığı keyfi sağlayabilmek; Lego için ise ‘inşa etmenin keyfi’.” diyor.

Krow yaratıcı ekibinden Jo Jephcott ve Gemma Galvin: “The Lego Movie 2 ekibiyle birlikte bir ekip oluşturmak, çok heyecan verici bir yaratıcı fırsattı. Lego Batman ve Emmet gibi karakterlerle çalışıyor olmak, her gün yaşayabileceğiniz bir şey değil. Filmler çocuklar ve ebeveynler tarafından seviliyor ve bu DFS için mükemmel bir ortaklık.” diyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.