Deneyim ajansı Nurun, şimdi İstanbul’da

İnsan odaklı deneyim ajansı Nurun, Türkiye’ye geldi. Nurun İstanbul, Publicis Worldwide’ın dünyadaki ana dijital ajansı olan Nurun’un Türkiye operasyonu olarak 20 Nisan’da hizmet vermeye başladı. Ajansın genel müdürlüğünü Elif Tözge yaparken ekipte, farklı disiplinlerden gelen 30 kişilik bir ekip bulunuyor.

Ajans, İstanbul’da ING Bank, Nestlé, Anadolu Efes, Beymen Club gibi müşterilere hizmet verirken, globalde ise Apple, Coca-Cola, Heineken, L’Oréal, Nestlé ve Tesla Motors gibi önemli markalara hizmet veren bir network’ün parçası olacak. Global ölçekte Nurun, 14 ülkede, 30 ofiste konusunda uzman 4000 kişilik bir ağa sahip. Bu ağın içerisinde Almanya’dan Pixelpark ve Londra’dan Poke gibi ajanslar da dahil. Nurun ailesine katılan dünya çapında diğer ajanslar ise, Brezilya’dan AG2, Güney Afrika’dan Machine, Meksika’dan Lead2Action, Hindistan’dan IStrat, Singapur’dan Ineo, Fransa, Amerika, Kanada ve Türkiye’den Modem.

Nurun İstanbul’un Genel Müdürü Elif Tözge ajansı ‘Nurun’un özünde dijital var ama şirket bunun çok daha ötesine geçiyor. Tüketiciyi yolculuğu boyunca izliyor ve bu yolculukta marka ve tüketiciyi buluşturacak yeni deneyimler yaratıyor’ diye tanımlarken. Network CSO’su David Gompel ‘Global ölçekte hizmet veren, insan odaklı bir deneyim ajansı olarak, kendimizi dijital alanda gelişmiş ve hızla büyüyen Türkiye pazarında göstermemiz kaçınılmazdı. İstanbul’daki varlığımız buradaki müşterilerimize eşi bulunmaz bir tasarım ve teknoloji uzmanlığı sunuyor ve global alanda insan davranışını anlama konusundaki yetkinliğimizi artırıyor’ ifadesini kullandı.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.