Deloitte Türkiye’de yeni liderler

Denetim, vergi ve danışmanlık şirketi Deloitte Türkiye deneyimli ortaklarının liderliği ile hizmetlerini güçlendirmeye devam ediyor.

Ali Çiçekli (Denetim Hizmetleri Lideri)

Ali Çiçekli 3 yılı ABD Boston ofisinde olmak üzere, Deloitte’ta 22 yıldır çalışmaktadır. Türkiye ve ABD’de SMMM ve CPA belgesi bulunmaktadır. Ali Çiçekli, çok uluslu ve yerel firmaların bağımsız denetimi ve halka arz projelerinin yanısıra, kompleksmuhasebe işlemleri danışmanlığı, finansal dönüşüm projeleri, aile şirketlerinin kurumsallaşması ve iyi yönetim konularına odaklanmıştır. Son olarak Strateji, İş Geliştirme ve Pazarlama Liderliği ile Deloitte Private ve Aile Şirketleri Liderliğigörevlerini sürdürmekte olan Ali Çiçekli, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Fakültesi mezunudur.

Kıvanç Çıdam (Finansal Danışmanlık Lideri)

Deloitte bünyesinde Türkiye ve Avusturalya ofislerinde olmak üzere toplam 22 yıldır çalışan Kıvanç Çıdam, 4 yıllık denetim ve 18 yıllık kurumsal finansman tecrübesine sahiptir. Kıvanç Çıdam şirket değerlemeleri, mali durum tespit çalışmaları ve satın alma danışmanlığı alanlarında uzmanlaşmış olup, müşteri portföyünde çok uluslu şirketler ve özel sermaye fonları bulunmaktadır. Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nden İşletme lisans diplomasına sahip olup SMMM unvanı taşımaktadır.

Özlem Gören Güçdemir (Strateji, İş Geliştirme ve Pazarlama Lideri)

Özlem Gören Güçdemir 26 yıllık Deloitte kariyerinde, 2 yıl Kanada’da denetçi olarak bulunmuş olup, Türkiye’de Denetim Bölümü Ortağı ve Yetenek Lideri olarak görev almıştır. Ayrıca 3 yıl süre ile Deloitte Almanya’da kurumsal gelişim ve strateji alanında çalışmıştır. SMMM olan Güçdemir, yerel ve çok uluslu şirketlerin uluslararası finansal raporlama standartları kapsamında denetimi konusunda uzmanlaşmıştır. Perakende, üretim ve sağlık sektörlerinde sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübenin yanı sıra banka ve finansal kuruluşların da proje çalışmalarını yürütmüştür. Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.