artwork

Danone’den yenilenen “Danino Küpler”

2 sene önce

0

Özel tarifindeki kalsiyum ve D vitamini ile çocukların büyümesine ve gelişimine yirmi yıldır katkıda bulunan Danino Küpler, içeriğindeki C vitamini ve çinko ilavesi ile bağışıklık sistemini destekleyen yeni formülünü, Salvo imzalı bir reklam filmi ile tanıttı.

Dijital dünyayı etkin kullanan yeni nesil annelerin dünyasından bir kesit sunan filmde, influencer Yonca Kunaçav, çocukları Lila ve Yaman ile kamera karşısına geçti. Danino ayrıca, yenilenen tarifi için özel olarak hazırladığı Instagram filtresi ile çocukları ve ebeveynleri eğlenceli bir soru-cevap oyununa davet ediyor.

Çocukların büyümesine kalsiyum ve D vitamini içeren özel tarifi ile katkı sağlayan Danino Küpler, C vitamini ve çinko ile zenginleştirilen yeni formülünü bir reklam filmiyle tanıttı. Çocuklarının bağışıklık sistemini desteklemek isteyen ebeveynlere, leziz bir sütlü atıştırmalık seçeneği sunan Danino Küpler’in reklam filminde, dijital dünyayı etkin kullanan yeni nesil annelerin dünyasından bir kesit sunuluyor.

Influencer Yonca Kunaçav’ın çocukları Lila ve Yaman ile kamera karşısına geçtiği reklamda, çocuklar Danino Küpler’i keyifle tüketirken ekranda beliren Instagram filtresi de onlara eğlence katıyor. Filmde ayrıca, Danino Küpler’in çocukların çok sevdiği ve yakından bildiği, çilekli, bisküvili, orman meyveli ve muzlu çeşitlerinin lezzetinin aynı şekilde korunduğuna da dikkat çekiliyor.

Yeni Danino Küpler’e özel oyunlu Instagram filtresi

Danino tarafından hazırlanan Instagram filtresi reklamla da sınırlı kalmıyor. Danino Türkiye’nin Instagram sayfasından ulaşılabilen filtre, çocukları ve ebeveynleri birlikte katılabilecekleri eğlenceli bir soru-cevap oyununa davet ediyor. Üstelik annelerin Instagram’da kullanabilecekleri Dino pozlarından oluşan sticker seti de bu eğlenceyi tamamlıyor.

Salvo imzalı film, ekranların yanı sıra Danino Türkiye’nin sosyal medya hesapları üzerinden de izlenebiliyor.

KÜNYE
Reklamveren: Danone
Reklamveren Yetkilisi: Didem Geren, Hazal Sayar, Özge Ünver, Eray Akyol

Reklam Ajansı: SALVO
CCO:  Okan Saykun
Kreatif Grup Lideri: Reha Murat Kocabaşoğlu
Kreatif Ekip: Gürkan Akkuş, Ahmetcan Akman
Müşteri İlişkiler Ekibi: Gizem Topal, Cem Taşkıran
Yönetmen: Murat Joker
Prodüksiyon: Asl Productions
Seslendirme: Çiçek Dilligil

Senin için
Tümünü göster
Salih Bademci, yüzü olduğu Setur için kamera karşısına geçti

Setur, Salih Bademci ile sene boyunca yayınlayacağı reklam filmlerinde Setur’un...