artwork

Creamy Snickers en tatsız anlarınızda yanınızda

4 sene önce

0

Snickers’ın 2019’da gerçekleştirdiği yenilik Creamy Snickers, BBDO New York iş birliğiyle gerçekleştirilen kampanyanın merkezine oturuyor.

Snickers’ın çıkardığı bu yeni kremalı Snickers’ların Badem Ezmesi, Yer Fıstığı Ezmesi ve Akçaağaç Badem Ezmesi çeşitleri mevcut.

‘Açken sen sen değilsin’ kampanyasını biraz değiştirerek Snickers, hayranlarına aç olduklarında aynı zamanda sakin kalamadıklarını da hatırlatıyor. BBDO New York tarafından yaratılan komik kampanya, iki reklam filmi ve iki basılı reklamı kapsıyor.

Birinci reklam filminde bir partide eğlenen genci görüyoruz. Genç gelen telefona cevap vermek için başka bir odaya geçiyor ancak telefonu hoparlöre bağlı olduğu için parti hakkında söylediği tüm olumsuz şeyler ve kendini partideki en cool kişi olarak nitelendirmesi, partideki diğer insanlar tarafından duyuluyor. Bunu geç de olsa farkına varan gence sakinleşmesi için bir Creamy Snickers veriliyor.

İkinci reklam filminde ise kafasına çorap geçirmiş soyguncular bir kamyonu soymaya çalışıyor. Ancak çetenin üçüncü üyesi, eşgali tanımlanabilecek şekilde kafasına file çorap geçirmiş. Bunu gören diğer soyguncular ise ekip arkadaşına Creamy Snickers ikram ediyor.

Creamy Snickers #SmoothItOver PR ve sosyal kampanyası 15 Şubat’ta başlatılacak. Yeni ürünü, tüketicilerin en tatsız dakikalarındaki kültürel diyaloglara dahil edecekler. Bu kampanya TV’de, dijitalde, sosyal medyada yayınlandı.

Sevgililer Günü’nden bir sonraki gün, 14 Şubat’ı tatsız geçiren Snickers hayranları, #SmoothItOver hashtag’i ile istedikleri kişilere içine Creamy Snickers yerleştirilmiş çiçek buketleri yollayabilecekler. New York ve Los Angeles’taki Snickers severler, @Snickers hesabına hashtag ve çikolata emojisi kullanarak tweet attığında bedava bukete sahip olabiliyor.


Künye

Reklamveren: Snickers

Ajans: BBDO New York

 

Senin için
Tümünü göster
Coca-Cola’nın görsel unsurları sanatçıların yaratıcılığına açık

Coca-Cola AI tabanlı platform aracılığıyla içerik üreticilerini sanat eseri oluşturmaya...

M&C Saatchi yaralama suçuyla ilgili farkındalığı artırıyor

M&C Saatchi ve Clear Channel, yapay zeka destekli kampanyada bıçakla...