Covergirl ruj varsa senaryoya gerek yok

48 renk seçeneğine sahip Covergirl ruj, Droga5’ın hayata geçirdiği reklam filminde tanıtılıyor. Issa Rae ve üç arkadaşının rol aldığı reklam filminde bol bol diyalog var ama bir senaryo yok.

Reklam filminde dört arkadaşı bir otomobilin içinde, “gece onları nereye götürürse oraya” giderken ve ara sıra rujlarını tazelerken izliyoruz. İki dakikalık reklam süresince arkadaşların birbirine tatlı tatlı sataşmaları, kullandıkları rujların renkleri üzerinden şakalaşmaları ve şen kahkahalar atmaları dışında pek bir şey olmuyor. Droga5 Grup Strateji Direktörü Katy Alonzo da tam olarak bunu yapmayı amaçladıklarını anlatıyor.

Böylesi daha gerçek ve eğlenceli

“Bu, kadınlara güzellikten bahsetmenin farklı, daha gerçekçi bir yolu. Reklam filminde bir grup kadının güzellik ürünleri kullanırken zekice espriler yapmalarını izliyoruz. Genellikle bu iki kavram birbirine ters düşer ama pek çok kadın, gittikleri partiden daha eğlenceli olan şeyin, kız arkadaşlarıyla birlikte partiye gitmek için hazırlanmak olduğunu söyleyecektir.”

Tek mekan, farklı renklerde Covergirl ruj, yazıya dökülmemiş bol bol diyalog ve Issa Rae ile arkadaşlarını içeren “Shade for Shade”, Kim Gehrig tarafından yönetildi ve reklamın sinematografisini Stuart Winecoff üstlendi. Reklam filmi, Covergirl’ün “I Am What I Make Up” kampanyasının bir parçası olarak yayında.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.