Covent Garden, Harry Potter ortaklığını genişletiyor

Covent Garden, bir dizi “büyüleyici” pop-up’a ev sahipliği yaparak Harry Potter franchise ortaklığını genişletiyor. Etkileşimli pop-up’lar, Harry Potter Fotoğraf Sergisi’ni kutlayacak.

Bu stratejik ortaklık, ziyaretçilere paskalya dönemi boyunca Covent Garden’ı ziyaret etmeleri için “daha fazla sebep” vermek amacıyla oluşturuldu.

Dev bir sihirli değnek kurulumunu da içeren bir platform, 9¾ etkileşimli fotoğraf anı ve Lego kurulumu da dahil olmak üzere 8 – 24 Nisan tarihleri arasında Piazza’da bir dizi fotoğraf fırsatı sunacak.

Şubat ayındaki Aile Yemekleri Festivali sırasında başlatılan pop-up “Butterbeer bar”ın başarısının ardından Covent Garden, paskalya tatili için sihirbaz dostu mekanı geri getirecek. “Butterbeer bar”da konuklar, portakallı bir yiyecek kamyonundan servis edilen şişelenmiş Butterbeer ve Chocolate Frogs’u bekleyebilir.

Devam eden ortaklık, Wellington Caddesi’nde bulunan Harry Potter Fotoğraf Sergisi’ni de kapsıyor. Geçen yıl açılışından bu yana sergi, hayranlara yüzlerce fotoğraf aracılığıyla Harry Potter’ın sahne arkasından farklı anları gösterdi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.