artwork

Corona’nın alkolsüz birasını denemiş miydiniz?

1 sene önce

0

Corona Cero, alışılagelmiş gazlı içeceklerin ücretsiz bir şişe alkolsüz birayla değiştirilebileceği iki günlük bir pop-up deneyim tasarladı.

%100 doğal malzemelerle üretildiğini söylediği Corona Cero’nun lansmanını kutlamak için marka, Londra’nın Shoreditch bölgesinde doğayla iç içe bir ortam yarattı. Bitkiler, salıncaklar ve banklarla dolu olan The Nature Exchange’e insanlar, bir doğa parkurunu takip ederek ulaşacak.

Corona’ya göre; konukları “otomattan doğal olmayan bir içecek alma” alışkanlıklarından kurtarmak, dengeyi teşvik etmek ve “daha doğal seçimleri teşvik etmek” amaçlanıyor.
Nature Exchange için 31 Ağustos ve 1 Eylül tarihlerinde Spitalfields’deki Bishops Meydanı ayarlandı. Corona, deneyimi yaratmak için prodüksiyon ajansı KGA ile çalıştı.
Corona Avrupa Pazarlama Direktörü Irini Komodikis şunları söyledi: “Gündelik hayatta genellikle kırmayı zor bulduğumuz rutin alışkanlıklar kazanıldığını biliyoruz, bu yüzden insanların alkolsüz içeceklerden doğal ferahlatıcı bir alternatife geçtiğini görmekten heyecan duyuyoruz.

The Nature Exchange’de sunulan alkolsüz içecekte, markamızın bilinen tamamen doğal bileşenlerini korumak; tüketicilere alışkanlıklarını kırma, doğayla yeniden bağlantı kurma ve daha dengeli bir yaşam tarzını kutlama şansı veriyor.”

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan özel resmi Euro 2024 maç topu

Adidas, her vuruşu gerçek zamanlı olarak algılayan Resmi Euro 2024...

Domino’s’tan pizza fırınlı elektrik bisikletli servis

Domino’s, yerleşik pizza fırınlarına sahip radikal teslimat elektrikli bisikletlerini piyasaya...