Aşkını uzat uzatabildiğin kadar

Cornetto, Turkcell işbirliğinde yaza özel bir sürpriz hazırladı. Cornetto in Love ve Disc ürünlerinden çıkan şifreyi Turkcell 3030’a kısa mesaj olarak gönderen Turkcell kullanıcıları anında akşam 9’dan sabah 9’a kadar toplam 120 dakika konuşma süresi kazanacak.

Kampanyanın TV reklamındaki “Aşkıııııım” diye bağırma konsepti, IVR adlı sese duyarlı interaktif arama sistemiyle mobile de taşındı. Kampanyaya katılan tüketicilere SMS dışında IVR ile de geri dönüş yapılıyor ve tek nefeste “Aşkııııım” diye bağırmaları isteniyor. Tek nefeste en uzun süre aşkını haykıranlar binlerce Cornetto ayıcığı kazanma şansı yakalıyor. Aynı kampanyanın Facebook sayfasında yer alan uygulamayı ziyaret edenlerin ise, “Aşkııııım” diye bağırarak bıraktıkları ses kayıtları dikkate alınıyor. Kampanya boyunca toplanan tüm ses kayıtları arasından, jüri tarafından seçilecek şanslı 1000 kişi, Cornetto ayıcığı kazanıyor.

15 Haziran’da başlayan promosyon kampanyası, 30 Eylül’e kadar devam edecek.

Künye

Reklamveren: Unilever

Reklamveren Temsilcisi: Özgür Kölükfakı, Gamze Öztoygar Masia, Behiye Gürpınar

Dijital Ajans: Rabarba

Yaratıcı Grup: Fırat Ertem, Can Çelikbilek, Arın Kahyaoğlu, Bas Dumoulin, Emre Sağlam, Efe Balun, Fatih Sinan Şimşek, Umut Siliman

Proje Yöneticisi: Koray Öztürk, Pınar Yazıcıoğlu

Uygulama Geliştirme Uzmanı: Fatih Karadeniz

Operatör: Turkcell

Mecralar: TV, outdoor, mobil, internet, sosyal medya

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.