CoFuture İnovasyon Festivali’nde canlı yayındayız

WPP tarafından geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen düzenlenen medya ve pazarlama odaklı CoFuture İnovasyon Festivali bu yıl Lift Content Factory içerik ortaklığıyla gerçekleştiriliyor. Tüm gelişmeleri dakika dakika canlı yayında takip edebilir, röportajlara, fotoğraflara ve daha fazlasına buradan ulaşabilirsiniz.

CoFuture İnovasyon Festivali, 5-6 Nisan’da gerçekleşiyor
CoFuture İnovasyon Festivali iki gün sürecek.

Bu yıl “Innovation for Impact” temasıyla gerçekleşen CoFuture İnovasyon Festivali, WPP’nin Astoria Ofisi’nde kapılarını medya ve pazarlama dünyasına açıyor.

Etki yaratacak çözümler bir arada

Dünyanın geçtiği dar boğaz nedeniyle bütçe kesintilerinin 2017 yılında çok daha fazla hissedilmeye başladığını dile getiren WPP Türkiye Ülke Müdürü Demet İkiler, “Artık her bir fikir, uygulama ve kuruş için öncelikli kriter yaratabileceği ‘etki’. CoFuture İnovasyon Festivali ile birlikte markalarımızın iş hedefleri, iş yapış şekilleri üzerinde etki yaratabilecek çözümleri bir arada bulmalarını hedefliyoruz” yorumunu yaparak festivalin öneminin altını çiziyor.

40’tan fazla girişim 1.000’den fazla katılımcı

Konuşmacılar arasında yer alan Prof. Dr. Özgür Demirtaş hızla gelişen Blockchain, teknoloji, otomasyon, yapay zekay iş yapış şekillerimizi nasıl değiştirecek, Serdar Kuzuloğlu dijital dönüşüm, Doğuş Yayın Grubu Chief Investment Officer Ateş İnce teknolojiyle değişen TV yayıncılığı ve reklamcılığı ile içerik stratejilerinin nasıl şekilleneceğini anlatacak.

WPP ajanslarından Wavemaker‘dan Nick Vale, Türkiye’de e-ticarette satın almaya giden yol özelinde içgörülerinden söz ederken, Gain Theory’den John Webb “ROI for Impact”, GameChanger’dan Dünya ve Türkiye’de büyüyen oyun pazarı ve dinamikleri üzerine konuşmalar katılımcılarla buluşacak.

İçerik ortağı Lift Content Factory

İki gün sürecek etkinliğin içerik ortağı Lift Content Factory olacak. Tüm gelişmeleri dakika dakika canlı yayında takip edebilir, röportajlara, fotoğraflara ve daha fazlasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.