Site icon Campaign Türkiye

Coca-Cola yaz sezonu için hazır

Be Who You Are (Real Magic), Amerikalı müzisyen Jon Batiste tarafından yazıldı, söylendi ve NewJeans, J.I.D., Camilo ve Cat Burns sanatçıları da parçaya eşlik etti.

Parçayla birlikte gelen video, bir plak dükkanında geçiyor; bir dizi animasyon yöntemi kullanılarak fütüristik dünyaya taşınan izleyiciler, içeceğin günlük yaşama nasıl sihir kattığını görüyor. Be Who You Are (Real Magic), 31 Mayıs’ta tüm yayın platformlarında yayına girdi. Dokuz sanatçıdan oluşan “çarpışma” şarkısı ve Coca-Cola’nın canlı festival şovları programı ise devam niteliğindeki adımlar olacak.

Video, çeşitli müzik deneyimleriyle İngiltere genelinde yayılacak olan Coke Studio 2023 yaz programının lansmanına dikkat çekiyor.
Müzik festivallerindeki ortaklıklar aracılığıyla canlı performanslar ve Coke Studio platformu aracılığıyla yeni müzik yayınları, sanatçı “çarpışmaları” olacak.
İngiltere genelinde Coca-Cola Zero Sugar ve Coca-Cola Original Taste paketlerinde, Coca-Cola uygulamasına bağlanan taranabilir QR kodları yer alacak. İnsanlara festival biletleri, diğer müzik ürünleri ve yaz ödüllerini kazanma şansı verilecek.
Coca-Cola Avrupa Kıdemli Kıdemli Başkan Yardımcısı Javier Meza: “Müziğin, insanların moralini yükseltmek ve birbirine bağlamak için benzersiz bir kapasitesi var. Hedef kitlemizin müzik ve dijital sese her zamankinden daha fazla ilgili olduğunu biliyoruz.
Müzik bağlantı kurmayı sağlar ve kendini ifade etmeye teşvik eder, çoğu kişi için unutulmaz paylaşılan deneyimler için itici güç olur.” dedi.

Yaz boyunca Coca-Cola, Coke Studio Live Meet-Up pop-up’ları ve oturumları aracılığıyla bir dizi festival deneyimine ev sahipliği yapacak. Bu, 2024’teki Coachella dahil İngiltere, Sırbistan, İsveç, Bulgaristan, Finlandiya, Almanya, Macaristan, İrlanda, İtalya, İspanya, İsviçre ve ABD’de gerçekleşecek.
Coke Studio canlı yayınları, Belçika’daki Tomorrowland ve Romanya’daki Untold’da da gerçekleştirilecek ve izleyicilerin Coca-Cola uygulaması aracılığıyla canlı performansları izlemelerine olanak sağlayacak.
İnsanlar, Müzik Deneyimi Madrid’e döndüğünde Coca-Cola ile bağımsız bir canlı festivale de katılabilecekler.

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Exit mobile version