artwork

Coca-Cola Noel’e şenlikli reklam filmleriyle hazırlanıyor

2 ay önce

0

Coca-Cola‘nın bayram kampanyası; insanların arasındaki bağın “sihirli yollarla anlatıldığı” hikayeleri paylaşma ve kutlamaya odaklanan, yenilenmiş bir yaratıcı platformun parçası olan bir dizi filmden oluşacak.

WPP‘nin OpenX’i (müşteriye özel ajansı) tarafından oluşturulan ve Grey tarafından yönetilen üç kısa film, Prime Video’da izlenebilecek.

“Gerçek sihir sunar” adlı yaratıcı platform, Coca-Cola’nın 2021’de tanıttığı “Gerçek sihir”in bir uzantısı. Coca-Cola, Noel kampanyası için ilk kez bir film serisi antolojisi oluşturdu.

Filmlerin adı: “Alma”, “Les petits mondes de Noël” ve “Christmas bites”. Her film yaklaşık 10 dakika sürüyor.

Her biri farklı bir kıtada geçiyor ancak Coca-Cola, hikayelerin “hem gerçek hem de büyülü bağlantılar yaratmada Noel’in olağanüstü gücünü kutlayan ana yaratıcı yöreleriyle birleştiğini” açıkladı.

Coca-Cola Kategori Başkanı Selman Careaga şunları söyledi: “Coca-Cola ‘Gerçek sihirli hediyeler’ aracılığıyla 2021’de başlattığımız ‘Gerçek büyü’ platformunun vaadini sürdürüyor, daha yenilikçi deneyimler sunup hayranlarla daha derin etkileşim oluşturuyor.

Noel, markamız için her zaman özel bir zaman olmuştur. Bu yıl antoloji serimizle sadece ikonik geçmişini değil, aynı zamanda yeni kitlelerle bağlantı kurmanın farklı yollarını bulmamızı sağlayarak bir ilki gerçekleştirmekten heyecan duyuyoruz.”

Yönetmenler: Alex Buono, JB Braud, Vellas

 

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Senin için
Tümünü göster
Avon içindeki gücü açığa çıkaran kadınları kutluyor

Her kadın, yeteneği olan şeyi keşfedecek ve bunu eyleme dökecek...

Kadın, bedeni üzerindeki tek söz sahibidir

1970 yılından bu yana kadın haklarına yönelik tutum pek de...

KFC, ikonik ‘kova’larından pota yaptı

KFC, Kanada’da ikonik kovalarını basketbol potalarına dönüştürdüğü soğuk iklime uygun...